Kejdi Mehmetaj tregon marrëdhënien me vjehrrën: Jam një nuse jo ideale!
20/11/2019 20:01

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për jetën personale dhe ndau detaje nga bashkëjetesa me të fejuarin. Edhe pse preferoi ta quante veten një nuse “jo ideale”, Kejdi tha se ka krijuar raporte shumë të mira me vjehrrën dhe gjithë të afërmit e tjerë të të fejuarit, të cilët tashmë i sheh si familjen e vet. Ajo la të kuptohej se angazhimet dhe lëvizjet e shpeshta për shkak të punës, e bëjnë të pamundur që të qëndrojë për një kohë të gjatë në shtëpi, duke mos bërë rolin e nuses tradicionale. “Nuk jam ajo nusja më e mirë që rri në shtëpi, merret me punët apo ka kohë… unë jam shumë në lëvizje, bëj shumë punë në të njëjtën kohë, përpiqem të jem shumë aktive, plus mendoj se do të vijë ai momenti kur të vijnë fëmijët, që jeta të kornizohet pak më tepër, ndaj tani përpiqem ta shfrytëzoj në maksimum kohën. E rëndësishme mbi të gjitha është marrëdhënia, që të jetë pozitive, që të jetë e sinqertë e të ketë dashamirësi brenda nga të dyja palët…”, tha ndër të tjera Kejdi.

Ftesë në 5, Klea, vogëlushja që ditën e lindjes u zgjua nga tërmeti, 10 Dhjetor 2019, Pjesa 1
10/12 18:35
Ftesë në 5, Ezmerina, vajza nga Durrësi që ka pasion punimet me dorë, 10 Dhjetor 2019, Pjesa 2
10/12 18:35
Ftesë në 5, Fëmijët e kopshtit “Princi i lumtur” ndezin dritat e festës, 10 Dhjetor 2019, Pjesa 3
10/12 18:35
Ftesë në 5, Çfarë fshihet pas filtrave plot ngjyrë të Instagram-it? 9 Dhjetor 2019, Pjesa 1
09/12 20:26
Ftesë në 5, Eraldo, Elona, Marcela & Arvin:Për hir të Instagramit kam bërë.. 9 Dhjetor 2019, Pjesa 2
09/12 20:26
Ftesë në 5, Robert Berisha flet për Norën & “dashnoren” e tij të fundvitit, 9 Dhjetor 2019, Pjesa 3
09/12 20:25
“Nuk kam qejf ta fitoj lekun pa u lodh”, Robert Berisha thumbon Tunën
09/12 19:52
Robert Berisha e thotë hapur: Këtë moderatore shqiptare do e strehoja në shtëpi pas tërmetit!
09/12 19:40
“Me Norën jemi në pauzë, dashnoret janë shumë në modë kohët e fundit”, Robert Berisha pranon se…
09/12 19:23
Ftesë në 5, Devis Xherahu & Ertemiona Mejdani, “Tjetër bën e tjetër thua”, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 1
06/12 18:03
Ftesë në 5, Stela “bëhet një” me pikturën duke përdorur trupin e saj, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 2
06/12 18:02
Ftesë në 5, ‘Diamond Pasta’, ja pse duhet t’i konsumoni, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 3
06/12 18:02
“Mund të martohemi që nesër, ai është gati për t’u bërë baba”, ish-Misi dhe këngëtari pranojnë se…
06/12 17:57
“Nuk e di si kam arritur te djali, shoqet e mia përfunduan në spital”, tërmeti në sytë e Fatmës
05/12 19:30
Ftesë në 5, Burrat apo gratë, ja frikacakët më të mëdhenj nga tërmeti, 5 Dhjetor 2019, Pjesa 1
05/12 18:56
Ftesë në 5, Fatma, Skerdi & Aleksandra: Si e kaluam tërmetin! 5 Dhjetor 2019, Pjesa 2
05/12 18:55
Ftesë në 5, Anemia, një sëmundje e keqmjekuar: Shërimi në spitalin Amerikan, 5 Dhjetor 2019, Pjesa 3
05/12 18:55
“Doktori i VIP-ave” duke operuar edhe gjatë tërmetit: Kur lëkundej…
05/12 18:21
Ftesë në 5, Si t’i kthehemi normalitetit pas ditëve të fundit, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 1
04/12 20:10
Ftesë në 5, Sazan Guri pse duhet të jemi të qetë pas 26 Nëntorit, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 2
04/12 20:10