Kastrioti-Egnatia/ Gjyqtari goditet me shpullë, polici nuk reagon
19/09/2019 23:45

Në ndeshjen e luajtur fundjavën e shkuar mes Kastriotit dhe Egnatias, e vlefshme për Kategorinë e Parë, zyrtari i Kastriotit Gazmend Vogli, ka goditur me shpullë gjyqtarin e katërt Endrit Zhuli.

Alternativa për zgjerimin e BE/ Debate në Gjermani pas “JO” Shqipërisë dhe Maqedonisë së Madhe
23/10 16:55
Rezolutë e re kundër Francës/ Reagimi i fortë i të Gjelbërve në Parlamentin Europian
23/10 16:41
Ekspozita e tingujve. Mjetet që kanë përdorur etnomuzikologët
23/10 16:05
Ministrja e Shëndetësisë shkarkon nga detyra bashkëshortin e zëvendësministres
23/10 16:03
Lajme WEB – Ora 16:00 – 23 Tetor 2019
23/10 16:01
Edicioni Informativ, 23 Tetor 2019, Ora 15:00
23/10 15:52
Në Nëntor nis vaksinimi nga gripi/ Të parët fëmijët dhe gratë shtatzëna
23/10 15:47
Ligj i ri për qeset plastike! Sa parashikohen gjobat?
23/10 15:44
39 viktima brenda në kamion- Sa mund të ketë zgjatur udhëtimi fatal?
23/10 15:41
Lana, koshi i madh i mbetjeve/ Ndotje alarmante edhe në zonat e banuara ku kalon lumi
23/10 15:39
Bankers nën hetim/ Autoriteti i Konkurrencës: Pozitë dominuese në tregun e naftës bruto
23/10 15:34
Gjykata e Lartë, Theodhori Sollaku skualifikohet nga gara
23/10 15:29
Zbulohet grupi terrorist në Tiranë/ Iranianët do godisnin anëtarët e MEK gjatë festës së Novruzit
23/10 15:23
PD nuk shkon në komision/ Reforma zgjedhore, aleatët e vegjël mendojnë ndryshe
23/10 15:20
Letra nga “Ferri”/Gratë shqiptare në kampin Al-Hawl: Duam të kthehemi në Shqipëri
23/10 15:17
Nisma kundër blerjes së votave/ “Sponsorizuesit e partive nuk përfitojnë tendera 3 vjet”
23/10 15:08
“Kopraci” në skenën e “Kadri Roshit”/ Roli i Harpagonit nga 93-vjeçari Koço Qendro
23/10 13:23
Sezoni kurativ në llixha, në ujërat termale të Elbasanit vizita edhe nga Kosova e Maqedonia
23/10 13:16
Propozimet e ekspertëve për reformën, ashpërsohet Kodi Zgjedhor për financimet gjatë fushatave elektorale
23/10 13:12
Kosovë/ Bisedimet për koalicion, grupet e punës VV-LDK takohen sot
23/10 13:06