Ina zbulon dashurinë e parë në “Përputhen”: E dashurova që në fillim!
13/11/2019 19:59

Dy vajzat e rubrikës “Përputhen”, Ina dhe Antoneta, ishin të ftuara pasditen e sotme në studion “e Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë përjetimet dhe këtë eksperiencë të re në jetën e tyre.

Ngele në palestër se ato këmbë do të mbajnë, kush e paragjykon Jerina Lalaj?
02/07 19:19
Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox
02/07 19:18
Në kërkim të personit të zemrës, por “ligjërisht bionde” ka një kusht për fatlumin
02/07 19:18
A është bionde në të gjitha kuptimet? Ja pyetjet tipike që testuan avokaten seksi
02/07 19:17
Si ta mbash mirë me djemtë? “Ligjërisht bionde” ndan 1 këshillë nga ekperienca personale
02/07 19:17
Buzë të kuqe që në mëngjes? Gazetarja e pranon hapur: Po, paragjykoj!
02/07 19:16
Moderatoret e sportit janë si zbukurime, plas debati në studio
02/07 19:16
Ngele me qenin, si s’gjete burrë, kush ia ka sjellë në majë të hundës sipërmarrëses?
02/07 19:15
E paragjykonin për zërin, Viola Gjoleka: Kisha frikë të hapja…
01/07 20:17
Mezi përballoja faturat, jetesa e vështirë e Violës kur erdhi në Tiranë
01/07 20:17
Pse u largua nga Anabel? Viola nuk e kursen përgjigjen!
01/07 20:17
Megi shoqja më e ngushtë? Ja këshilla që i dha para se të vinte në emision
01/07 20:16
Me aheng dhe raki, ja si u festua nga ballkoni i Nivicës në studion e “Ftesë në 5”
01/07 20:16
Kënga për Kurveleshin ndez atmosferën, por mos e humb as reagimin spontan të Bietës!
01/07 20:16
Lisa të shenjtë dhe shpendë të rrallë, pse duhet të nisesh direkt për Nivicë
01/07 20:15
Ftesë në 5, Pa filtra si Viola Gjoleka: Largimi nga Anabel & raporti me vajzat, 1 Korrik 2020, Pjesa 1
01/07 19:33
Ftesë në 5, Nivica, fshati mbi kanion që po “pushtohet” nga turistët, 1 Korrik 2020, Pjesa 2
01/07 19:33
Ftesë në 5, Çfarë shijohet në Nivicë sipas Auronit, Deboras & Fatjonit, 1 Korrik 2020, Pjesa 3
01/07 19:33
Ftesë në 5, Një penel mbi sy & buzët e kuqe, çfarë të bën të kthesh kokën? 30 Qershor 2020, Pjesa 1
30/06 20:28
Ftesë në 5, Sa të mban me hatër bukuria sipas Sidorelës, Valbonës & Enxhit, 30 Qershor 2020, Pjesa 2
30/06 20:28