Ina refuzon të vazhdojë takimin me Denardon, cfarë ndodhi tek “PërPuthje” “E Diell”, 13 Tetor 2019
13/10/2019 16:27

Rubrika : Olsa Muhameti, Nevina Shtylla Te Ftuar: Antoneta Koci, Ina Kollcaku Vangjel Buli, Anduel Dailani, Gerian Bardhi , Enrik Osmani , Marko Tabaku, Denard Neziri , Eno Mucaj, Alban Dyrmishi

Episodi i plote: E Diell 17 Nëntor 2019 Entertainment Show
17/11 19:40
Sfida e viteve 80-te, gjeneron konflikt mes konkurentëve “E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11 19:29
Performancë Enxhi Nasufi, “E Diell” 17 Nëntor 2019
17/11 19:29
Andi Lila zbulon emrin e prezantueses më seksi shqiptare “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 18:47
Andi Lila: Ëndrra ime, titulli Kampion me Tiranën te stadiumi i ri “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 18:34
Rrugëtimi i cilësisë me Conad “E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11 18:34
”3 minuta histori” Muzeu i Parë Kombëtar Shqiptar dhe arkeologu Carl Patsch”E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11 18:13
Dorëzohet Eranda Libohova, flet për partnerin & fustanin e bardhë “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 18:01
Eranda Libohova këndon LIVE “Buzët më ishin tharë””E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 18:01
I ftuari nga Gjermania deklaron dashurinë për Alesia Bamin ne “Escape” – “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 18:00
I vesha pa u tharë boja, Eranda Libohova nxjerr sekretet e festivalit “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 17:13
“INTERMEDICA” Frika nga Sindroma Down,teste që duhen bërë para shtatzanisë “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 17:13
Arredime ekonomike për shtëpinë tuaj “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 16:30
Ina zgjedh Silvion,Geri bëhet xheloz dhe e fton në vals romantik PER’PUTHEN,”E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11 16:24
Pupacët gazmorë, thumbojnë personazhet “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11 16:23
Episodi i plote: E Diell 10 Nëntor 2019 Entertainment Show
10/11 19:38
Stafi suprizon për ditëlindje Argjirën,disa kujtime me familjen e saj “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 19:32
Sfida e bukurisë përplas konkurrentët me njeri tjetrin me debate të forta -“E Diell”,10 Nëntor 2019
10/11 19:29
Si kanë ndikuar protestantët në zhvillimin e gjuhës shqipe? “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:20
Luzja e Portokallisë, Renada Caci: Jam rritur në fshat “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:18