Gjinushi: Dekreti i Metës, nul. S’dorëhiqem
13/07/2019 15:07

Të premten, Presidenti Meta, refuzoi emërimin e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave, i zgjedhur në datë 24 maj të këtij viti.

Tuzi, shqiptarët “zot” shtëpie/ Formohet administrata, i hapet rruga projekteve për komunën
20/07 12:48
Vermoshi si destinacion/ Mes historisë, traditës dhe bukurisë së natyrës në veri të vendit
20/07 12:46
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 12:00
20/07 12:29
Ekselentët e Gjirokastrës; Programet e reja me kërkesat e tregut
20/07 12:06
DASH: Mirëpresim bashkëpunimin e Haradinajt me prokurorinë
20/07 11:57
By Pass-i në Fier pa sinjalistikë/ Problem më i madh për turistët e huaj që nuk orientohen
20/07 11:56
Inxhinieri i Hitlerit, babai i misionit hapësinor të NASA-s
20/07 10:19
Apollo 11/ 50 vite më parë kur njeriu shkeli në Hënë
20/07 10:02
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 09:00
20/07 09:17
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 00:00
20/07 03:09
Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07 21:27
Vendet e punës që do të zënë robotët!
19/07 21:10
Fiks Fare/ Ujësjellësi që nuk përfundoi kurrë. Bashkia humb projektin, Bulqizë
19/07 20:45
Fiks Fare/ Fermerët e fushës së Myzeqesë: Nuk kemi treg për të shitur prodhimet, shitësit na i marrin lirë!
19/07 20:40
Dorëhiqet kryeministri Ramush Haradinaj
19/07 20:34
Paris/ Supermarketi “online” gjen zgjidhjen për paketimet një përdorimshe
19/07 20:32
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2019, Ora 19:30
19/07 20:14
Ekspozohen 91 punime nga krijimtaria 50 vjeçare e artistit Shyqyri Sako
19/07 20:03
Miss dhe Mister Turizmi/ Vajzat dhe djemtë me veshjet tradicionale
19/07 19:57
Kampionati i peshëngritjes, përballen pretendentët për botërorin e shtatorit
19/07 19:32