Gent Ibrahimi në Top Talk: KLP do t’i shpallë kandidaturat për Kryeprokuror pa pritur Vettingun
03/05/2019 16:55

Sikurse është bërë e ditur tashmë dje u mbyll afati i aplikimit për kandidatët që do të garojnë për postin e Prokurorit të Përgjithshëm të Republikës.

Top Talk:Shehi zbulon se kur opozita do të ketë gati kandidatët për zgjedhje.Ja çfarë i kërkon Bashës
19/01 17:01
Top Talk: Ilir Beqaj shpjegon përse PS merr të paktën 72 mandate në zgjedhje
18/01 17:01
Dule në Top Talk. Nuk ia jap votën Ramës, nëse PBDNJ do përcaktonte mandatin e tretë të PS-së
15/01 16:57
Top Talk: Paralajmërimi i fortë i Idrizit për Bashën. Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë
14/01 16:44
Top Talk: Mediu zbulon strategjinë efektive për fitoren e zgjedhjeve. Tani topi te Basha
13/01 16:51
Arlind Qori në Top Talk:Oligarkët kanë nën sqetull si qeverinë dhe opozitën.Duhet një tërmet politik
12/01 16:39
Celibashi në Top Talk: inaugurimet e Ramës nuk janë shkelje edhe opozita i përdor për fushatë
11/01 16:44
Top Talk: Zheji zbulon misionin e fshehtë të Ramës për të vendosur paqen mes Turqisë dhe Greqisë
08/01 16:40
Top Talk:Befason Frrok Çupi. Amerika të bashkëqeveriset nga Biden e Trump. Ja pse dhe si…
07/01 16:57
Top Talk: Veting fetar! Rreziku i mashtruesve dhe radikalëve shumë i madh
06/01 16:53
Top Talk:Taksimi i të ardhurave ndez debatin. Bushati i PS pranon se duhet rishikuar
05/01 17:06
Top Talk: Rama 3 apo Basha 1?! Ja zgjedhja e Prof. Perparim Kabos
04/01 16:42
Top Talk: 2020 përcaktuese për fitoren e zgjedhjeve të 25 Prillit?! Artur Zheji përballë Frrok Çupit
31/12 17:00
Top Talk: Një udhëtim telegrafik me Arben Manajn në disa prej ngjarjeve të 2020-ës në botë
30/12 16:30
Manastirliu në Top Talk:Vaksina anticovid jo e detyrueshme. 20% e popullatës do të vaksinohet e para
29/12 17:14
Ministrja e Financave në Top Talk: Ja kush përfiton rritje pagash në Vitin 2021
28/12 18:13
Milaim Zeka në Top Talk: Ja kush e rrëzoi Qeverinë Hoti. Kosova në krizë permanente
25/12 16:37
Top Talk: Ironia therëse e Kullurit. Nëse fiton Basha duhet të zhvendosim Kullën Eifel në New York
24/12 16:49
Top Talk: Ulsi Manja zbulon çfarë ndodh me 6 anëtarët e Gjykatës Kushtetuese pas dhjetorit
23/12 16:50
Artur Zheji në Top Talk: Zgjedhjet e ardhshme janë beteja e fytyrave të Ramës dhe Bashës
22/12 17:00