Gara me makina mbi akull, në të ftohtin polar në SHBA
04/02/2019 13:07

Me ngricat që kanë mbërthyer Shtetet e Bashkuara dhe atë që disa e cilësojnë si apokalipsin e akullt, në rajonet verilindore duket gati e pamundur që të mendohet një lojë me makina në të ftohtë.

Rama: Kemi një marrëveshje me Malën. Gregu? Do e shoh ndeshjen me mua
27/02 21:09
Smajlaj dhe Burraj nderojnë flamurin shqiptar në mes të Beogradit
27/02 21:08
Tirana U-17 “shpartallon” Partizanin dhe fiton Kupën e Shqipërisë!
26/02 20:23
Esat Mala nën urdhrat e Sormanit, lajm i madh për tifozët e kuq para derbit
26/02 19:34
Derbi me 250 forca sigurie private! Këngëtari Majk spektakël në pushim të ndeshjes
25/02 20:06
Një javë e mbushur me derbi/ Nisi me përballjen e Tiranës B dhe partizanit B
24/02 21:23
Tifozët, problemi i “Air Albania”/ Javë e pasuar me tifozë të arrestuar dhe 9 persona në kerkim
24/02 16:37
Në Air Albania Stadium/ FSHF dënon aktet e vandalizimit
22/02 17:21
Coronavirus në Itali, pezullohen disa evente sportive
22/02 13:20
Liga e futbollit, në krizë/ Forumi nuk mblidhet, votimi bëhet me “whatsapp”
22/02 12:49
Trashi, thirrje tifozëve: Presim tifozë në stadium ndaj Bylisit
20/02 19:39
Serbi në përfaqësuese, në Beograd e quajnë shokuese!
20/02 19:13
Gripi dëmton superioren/ Mungesa të Tirana, Partizani e Kukësi rikuperojnë në kohë
19/02 16:07
“Diell artificial” për stadiumin/ Zgjidhja për fushën e “Air Albania” që dëmtohen gjatë ndeshjeve
19/02 15:59
Kombëtarja U16, 3 fitore dhe 11 gola/ Agustin Kola thirrje prindërve: Mos i mbyllni fëmijët në shtëpi
17/02 19:50
Nesër Laçi-Partizani/ Sormani: Sulmi? I lumtur nëse shënon edhe portieri
15/02 16:09
Izmir Smajlaj kampion Ballkanik në ‘Kërcim së gjati’
15/02 14:29
Sfida e Partizanit/ Ndeshja test për ekipin që po pëson humbje
15/02 13:33
UEFA Development Tournament/ Kombëtarja e femrave U-16 nuk njeh rival, mposht edhe Gjeorgjinë
13/02 19:52
“ ‘Paqe’ sepse rrezikonim përjashtimin”/ Flet presidenti i KOKSH për rezolutën
12/02 20:00