Ftesë në 5, Sarah & Ditea në kushte shtëpie, a ia dalin me sfidën virale? 7 Prill 2020, Pjesa 6
07/04/2020 20:53

Tema: Janë shtuar sherret apo ka plasur dashuria? Sarah dhe Ditea Berisha zbulojnë “aventurat rozë” mes motrash dhe janë gati për sfidën qëka thyer rrjetin këto kohë. Te ftuar: Ditea Berisha, Sarah Berisha

Kush e paragjykoi modelen? Zhveshje dhe kërcime me veshje “hot”
25/05 20:51
“U zhduk” nga ekrani, Ketjona Pera: Nuk bënte ajo punë për mua!
25/05 20:51
Falje publike për Vedat Ademin, këngëtarja zbulon ç’ndodhi
25/05 20:50
“Si s’të vjen turp”, si e paragjykuan artisten rrugëve të Prishtinës
25/05 20:50
Lorik Cana numëron veset, madje një ia paska ngjitur edhe të birit!
25/05 20:50
Eh çfarë talenti, Lorik Cana i paparë në këtë detyrë shtëpie
25/05 20:49
Përse zihet më shpesh me gruan, Lorik Cana: Ajo është posesive!
25/05 20:49
Lorik Cana gati për bebin tjetër, por ka një kusht për të shoqen!
25/05 20:49
Si do shpëtojë turizmi shqiptar, ekspertët: Kemi një as nën mëngë!
25/05 20:48
Ftesë në 5, 1 apo 10 qershor? Kur dhe si do të pushojmë… 25 Maj 2020, Pjesa 1
25/05 20:33
Ftesë në 5, Lorik Cana: Puna më e vështire është prindërimi, 25 Maj 2020, Pjesa 2
25/05 20:33
Ftesë në 5, Doruntina Rexhepi, një nga femrat e vetme që luan me çifteli, 25 Maj 2020, Pjesa 3
25/05 20:33
Ftesë në 5, Ketjona Pera nga pasarelat, ekrani i TV te pasioni për make up-in, 25 Maj 2020, Pjesa 4
25/05 20:32
Ftesë në 5, Krisanthi: Si do të ndikojë hëna e re e datës 22 maj? 22 Maj 2020, Pjesa 1
22/05 19:55
Ftesë në 5, Nënat gjermane duan 22 mijë € pagë lufte, shqiptarët 3.5 mln lekë, 22 Maj 2020, Pjesa 2
22/05 19:54
Ftesë në 5, Ami, nga spikere në radio, një blogere frymëzuese për gatime, 22 Maj 2020, Pjesa 3
22/05 19:54
Ftesë në 5, Arjani & Joan, pasurojnë arkivën e serenatave me “Këndo kitare”, 22 Maj 2020, Pjesa 4
22/05 19:53
Një super recetë shqiptare me dashuri nga Franca, të bëftë mirë!
22/05 18:37
Përlotet vajza e Top Albania Radio: Më rrënqethët!
22/05 18:36
70.000 lekë për çdo grua që ka mbajtur shtëpinë, llogarite edhe ti
22/05 18:36