Ftesë në 5, Pse xhinsi s’del asnjëherë nga moda?! Njihuni me trendet e sezonit, 15 Maj 2019, Pjesa 3
15/05/2019 18:46

Tema: Pse xhinsi nuk del asnjëherë nga moda?! Këto janë trendet që stilisti Niko Komani dhe blogeret Odeta Banushaj e Françeska Çoniku, na sugjerojnë të ndjekim gjatë këtij sezoni veror. Te ftuar: Odeta Banushaj, Niko Komani, Françeska Çoniku

Ftese ne 5, A i dalloni dot? Silva&Stefi, nuse-vjehrrë apo shoqe të ngushta, 14 Shkurt 2020, Pjesa 1
14/02 18:48
Ftese ne 5, E “gjuajti” Gjuzi, Silvana Bushati qenka e martuar & me 2 fëmijë, 14 Shkurt 2020, Pjesa 2
14/02 18:47
Ftese ne 5, ‘Baby Spa Marin’, vendi ku bebet tuaja ndihen si në përralla, 14 Shkurt 2020, Pjesa 3
14/02 18:47
A e përdori Kujtim Gjuzi? Reagimi Silvanës me “ballkon të rrezikshëm” pasi zbuloi se kishte fëmijë!
14/02 18:38
Nuse e vjehrrë si dy pika uji: Nuk duam të na thonë motra, ne jemi…
14/02 18:37
Dashuri dhe trëndafila në “Ftesë në 5”. Ja kush i ka dërguar!
14/02 18:36
E “gjuajtën” në emision për gjoksin, ish-Missi plas bombën: Jam e martuar me dyfëmijë!
14/02 17:58
Ftesë në 5, Shqiptarët turp nga seksi, doktoresha: Gratë s’arrijnë të kënaqen, 13 Shkurt 2020, Pjesa 1
13/02 20:16
Ftesë në 5, Seks përmes telefonit?! Senera & Zhaku: Nuk është tabu! 13 Shkurt 2020, Pjesa 2
13/02 19:37
Ftesë në 5, ‘Noval Laboratory’, vendi ku duhet të kalojë çdo produkt, 13 Shkurt 2020, Pjesa 3
13/02 19:37
Ftesë në 5, Në prag të Shën Valentinit, sugjerime dhuratash nga Sara&Doreada,13 Shkurt 2020, Pjesa 4
13/02 19:36
Zhaklina: Djemtë kanë më pak përvojë seksuale se femrat, janë më “amatorë”!
13/02 19:02
“Ka ende vajza që “qepen” për të kënaqur partnerët!”, doktoresha tregon rastin e…
13/02 19:02
Vox pop: Si reagojnë njerëzit kur i pyet për seksin
13/02 19:02
“Një diamant për diamantin tim”, surpriza që përloti çiftin me historinë e rrallë të dashurise
12/02 19:12
Brenda shtëpisë së Dorit dhe Valit, çiftin që e bashkoi vetë Zoti
12/02 19:09
E para grua shqiptare dhe me shami që shënon dy rekorde Guinness: Më janë dashur…
12/02 19:02
Humbën këmbët pa njohur njëri-tjetrin, historia e dashurisë që festohet çdo Shën Valentin
12/02 19:01
Ftesë në 5, Dori & Vali, çifti që humbën njërën këmbë kur ishin fëmijë, 12 Shkurt 2020, Pjesa 1
12/02 18:08
Ftesë në 5, Arbnora Idrizi, nga pamundësia për punë, tek rekordet Guinness, 12 Shkurt 2020, Pjesa 2
12/02 18:07