Ftesë në 5, Në familjen e deputetes Evis Kushi, ka një “pianiste”, 16 Shtator 2019, Pjesa 2
16/09/2019 19:42

Tema: Evis Kushi është deputet që prej 2013-ës për Elbasanin, është nënkryetare grupit parlamentarte të PS, pedagoge në universitetin e Elbasanit, që është dhe profesioni i saj përtej politikës. Ka dy vajza, njërën prag adoleshence. Ana në klasë të nëntë dhe tjetra në klasë të dytë. Vjen sot për të na folur për emocionet e ditës së parë të shkollës Te ftuar: Evis Kushi, Ana Kushi

Myslym Shyri rekord divorcesh, Xhamlliku më i sigurt për martesat – 20 Janar 2020, Pjesa 1
20/01 20:21
Silva, Jerina, Klodi & Zhaklina: Më mirë beqare apo e martuar? – 20 Janar 2020, Pjesa 2
20/01 20:21
Lorin Terezi zbulon emocionet pas fitores së çmimit ndërkombëtar – 20 Janar 2020, Pjesa 3
20/01 20:20
“Çupëlinkat e “Bllokut”, parazite që ndajnë burrat nga gratë”, plas debati mes Silvës dhe Jerina Lalaj
20/01 19:54
“Gjeja gjysmen e ekipit ne dhomen e ish-partnerit”, Klod Shala tregon …
20/01 19:52
Ftesë në 5, “Çdo natë doja të vrisja veten”, gazetari në luftë me bullizmin, 17 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 18:41
Ftesë në 5, Oriola, Aulona & Ina… Përballjet me gjuhën fyese online, 17 Janar 2020, Pjesa 2
17/01 18:41
Ftesë në 5, “Bullizmi online”… Ofendimet, gjuha fyese në rrjetet sociale, 17 Janar 2020, Pjesa 3
17/01 18:40
“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01 18:03
“Kishte paguar portalin për të më ‘sulmuar’ mua”, ish-deputetja e PD zbulon si u përpoqën ta dëmtonin!
17/01 18:01
“Shkove në Itali për të prostituar”, aktorja e njohur reagon pas komenteve shpifëse!
17/01 18:00
Ftesë në 5, Klea, rreperja 10 vjeç që këndon me Sinan Hoxhën e Bes Kallakun, 16 Janar 2020, Pjesa 1
16/01 18:23
Ftesë në 5, Cilat janë trendet e çantave këtë pranverë? 16 Janar 2020, Pjesa 2
16/01 18:21
Ftesë në 5, Stivi Boka zbulon projektin e tij të fundit muzikor “Xheloze”, 16 Janar 2020, Pjesa 3
16/01 18:21
Vëllai i Olta Bokës prezanton “shoqen” në familje: Oltën e dëgjoj më shumë se mamin!
16/01 18:20
Shoqe e Sinanit e Bes Kallakut, reperja 10 vjeçare “e djeg” skenën me këngën e Taynës
16/01 18:20
Klea, reperja 10 vjeçare ben namin me “diss” dhe “freestyle”
16/01 18:12
Ftesë në 5, Hiking, skitë dhe aventurat sportive në stinën e dimrit, 15 Janar 2020, Pjesa 1
15/01 20:56
Ftesë në 5, Destinacionet më ‘in’ të momentit për pushime dimërore, 15 Janar 2020, Pjesa 2
15/01 20:55
Ftesë në 5, Maskë në kushtet e shtëpisë me produktet e frigoriferit, 15 Janar 2020, Pjesa 3
15/01 20:55