Ftesë në 5, Murrizi e quajti ”pjeshkëz”, Erinda Ballanca i përgjigjet, 19 Shtator 2019, Pjesa 1
19/09/2019 18:27

Tema: Avokatja e Popullit dhe Down Syndrome Albania, reagojnë publikisht pas etiketimeve fyese dhe seksiste të përdorura nga nënkryetari i parlamentit, Myslim Murrizi. A e pranojnë faljen e kërkuar nga Murrizi apo do të ndërmarrin hapa të tjerë? Te ftuar: Erinda Ballanca, Landi Hysi, Juli Ristani

Djali i Endri Priftit shumë shpejt me këngën e tij, por mos prisni serenatë!
21/10 20:02
Harrojini 50 mijë euro, Endri Priftit i paskan vjedhur shtëpinë!
21/10 20:01
Ftesë në 5, Endri Prifti në “kurthin” e lojërave të fatit. Ja si më mashtruan, 21 Tetor 2019, Pjesa 1
21/10 19:37
Ftesë në 5, Pse vajzat e njohura të ekranit zgjedhin të bëhen bionde? 21 Tetor 2019, Pjesa 2
21/10 19:33
Ftesë në 5, “Mendjelehta”??? Situata që i ‘ndjek’ gjithmonë biondet… 21 Tetor 2019, Pjesa 3
21/10 19:33
Pasi akuzoi qeverinë që e vodhën, Endri Prifti: U mashtrova, jam i keqi i vetes…
21/10 19:02
Danjela Toçi: Ja pse vëllai 7 vjeç nuk ka shkuar ende në shkollë!
18/10 18:33
Ftesë në 5, Nushi & Alma, dashuria frymëzuese e çiftit me Nanizëm, 18 Tetor 2019, Pjesa 1
18/10 18:16
Ftesë në 5, “A e dini se” nisma në mbështetje të fëmijëve me sindromën Down, 18 Tetor 2019, Pjesa 2
18/10 18:16
Ftesë në 5, Arlinda Morina mposhti kancerin, fotoja e saj në kullën Eifel, 18 Tetor 2019, Pjesa 3
18/10 18:15
Historia frymëzuese e çiftit me nanizëm: U bënë prindër pas 17 viteve!
18/10 17:45
Ftesë në 5, Anaid Kaloti, fitues i BB6 flet për herë të parë si baba, 17 Tetor 2019, Pjesa 1
17/10 18:20
Ftesë në 5, Ariana Shoshi: Sekretet e jetës private të deputetes së re, 17 Tetor 2019, Pjesa 2
17/10 18:20
Ftesë në 5, Arjeta në botën e çudirave, 17 Tetor 2019, Pjesa 3
17/10 18:20
Ekskluzive/ Anaidi i BB6 babai i një vajze 3 vjeçare që të gjithë ia dinim mbesë!
17/10 17:54
Agnesa Vuthaj gjen defektin te vetja, ky është tipari që e ka lënë pa partner…
16/10 20:19
Ftesë në 5, Agnesa Vuthaj, plot hijeshi dhe provokuese në fotot e fundit, 16 Tetor 2019, Pjesa 1
16/10 19:15
Ftesë në 5, Fjoralba & Nela Maliqi, motrat që pasojnë punën tek njëra-tjetra, 16 Tetor 2019, Pjesa 2
16/10 19:15
Ftesë në 5, Fatbardha Hoxha, ja të vërtetat e Miss Universe Kosova, 16 Tetor 2019, Pjesa 3
16/10 19:14
Ftesë në 5, “Memorie e frikshme” 9 vjeçari që di gjithë historinë e botës, 15 Tetor 2019, Pjesa 1
15/10 18:40