Ftesë në 5, Eva Murati zbulon sfidën më të fundit në ekran, 17 Shtator 2019, Pjesa 2
17/09/2019 18:31

Tema: Eva Murati rrëfen aventurat e verës, rrugëtimin në televizion, angazhimet në kinematografi dhe ‘sfidën’ më të fundit në ekran Eva zbulon projektin më të fundit në ekran ku sfidon veten në një tjetër fushë, në atë të kërcimit. Te ftuar: Eva Murati

Djali i Endri Priftit shumë shpejt me këngën e tij, por mos prisni serenatë!
21/10 20:02
Harrojini 50 mijë euro, Endri Priftit i paskan vjedhur shtëpinë!
21/10 20:01
Ftesë në 5, Endri Prifti në “kurthin” e lojërave të fatit. Ja si më mashtruan, 21 Tetor 2019, Pjesa 1
21/10 19:37
Ftesë në 5, Pse vajzat e njohura të ekranit zgjedhin të bëhen bionde? 21 Tetor 2019, Pjesa 2
21/10 19:33
Ftesë në 5, “Mendjelehta”??? Situata që i ‘ndjek’ gjithmonë biondet… 21 Tetor 2019, Pjesa 3
21/10 19:33
Pasi akuzoi qeverinë që e vodhën, Endri Prifti: U mashtrova, jam i keqi i vetes…
21/10 19:02
Danjela Toçi: Ja pse vëllai 7 vjeç nuk ka shkuar ende në shkollë!
18/10 18:33
Ftesë në 5, Nushi & Alma, dashuria frymëzuese e çiftit me Nanizëm, 18 Tetor 2019, Pjesa 1
18/10 18:16
Ftesë në 5, “A e dini se” nisma në mbështetje të fëmijëve me sindromën Down, 18 Tetor 2019, Pjesa 2
18/10 18:16
Ftesë në 5, Arlinda Morina mposhti kancerin, fotoja e saj në kullën Eifel, 18 Tetor 2019, Pjesa 3
18/10 18:15
Historia frymëzuese e çiftit me nanizëm: U bënë prindër pas 17 viteve!
18/10 17:45
Ftesë në 5, Anaid Kaloti, fitues i BB6 flet për herë të parë si baba, 17 Tetor 2019, Pjesa 1
17/10 18:20
Ftesë në 5, Ariana Shoshi: Sekretet e jetës private të deputetes së re, 17 Tetor 2019, Pjesa 2
17/10 18:20
Ftesë në 5, Arjeta në botën e çudirave, 17 Tetor 2019, Pjesa 3
17/10 18:20
Ekskluzive/ Anaidi i BB6 babai i një vajze 3 vjeçare që të gjithë ia dinim mbesë!
17/10 17:54
Agnesa Vuthaj gjen defektin te vetja, ky është tipari që e ka lënë pa partner…
16/10 20:19
Ftesë në 5, Agnesa Vuthaj, plot hijeshi dhe provokuese në fotot e fundit, 16 Tetor 2019, Pjesa 1
16/10 19:15
Ftesë në 5, Fjoralba & Nela Maliqi, motrat që pasojnë punën tek njëra-tjetra, 16 Tetor 2019, Pjesa 2
16/10 19:15
Ftesë në 5, Fatbardha Hoxha, ja të vërtetat e Miss Universe Kosova, 16 Tetor 2019, Pjesa 3
16/10 19:14
Ftesë në 5, “Memorie e frikshme” 9 vjeçari që di gjithë historinë e botës, 15 Tetor 2019, Pjesa 1
15/10 18:40