Ftesë në 5, Erion Isai,nga duartrokitjet e publikut tek kostumi i politikanit, 15 Maj 2019, Pjesa 1
15/05/2019 18:46

Tema: Që para shumë vitesh është perfolur se aktori Erion Isai, i cili u bë i njohur për publikun si aktor i shfaqjes ‘Portokalli’, do të kandidonte në zgjedhjet e Qershorit për kryebashkiak i Kolonjës. Por nuk kaloi shumë dhe kjo u sqarua, sepse zyrtarisht, aktori do të kandidojë për bashkinë e Kolonjës, nën siglën e Partisë Socialiste. Te ftuar: Erion Isai

Ftesë në 5, Prapaskenat e historive të “Dua të të bëj të lumtur”, 21 Maj 2019, Pjesa 1
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 2
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 3
21/05 19:03
Ftesë në 5, Dita e Çiljetës & Fernandos gjatë muajit të Ramazanit, 20 Maj 2019, Pjesa 1
20/05 18:51
Ftesë në 5, Fitnete Tuda dhe i biri tregojnë për përvojën në “The Voice Kids”, 20 Maj 2019, Pjesa 2
20/05 18:51
Ftesë në 5, “Tjetra” ngacmon Vesa Smolicën për të sjellë një klip të sajin, 20 Maj 2019, Pjesa 3
20/05 18:51
Çiljeta Xhilaga, nuse e Fatmira Breçanit?! Ja surpriza që s’e prisnit këtë verë
20/05 17:52
Çiljeta sqaron gjithë zhurmën e mbulimit për Ramazan: Ma kanë “çarë” telefonin pas videos me shami
20/05 17:48
Ftesë në 5, Rudina Hyka, që braktisi Zvicrën për shafranin e Kepit të Rodonit, 17 Maj 2019, Pjesa 1
17/05 18:59
Ftesë në 5, “Djemtë e liqeinit” më 31 Maj këndojnë tek Amfiteatri, 17 Maj 2019, Pjesa 2
17/05 18:59
Ftesë në 5, Trajtimi kirurgjikal i kancerit të gjirit në spitalin Acibadem, 17 Maj 2019, Pjesa 3
17/05 18:59
Ftesë në 5, Laert Vasili, Qytetar Nderi…si dhe flet për puthjen homoseksuale, 16 Maj 2019, Pjesa 1
16/05 18:59
Ftesë në 5, Të agjërosh: Ja çfarë mendojnë dietologët, 16 Maj 2019, Pjesa 2
16/05 18:59
Ftesë në 5, Të agjërosh: Ja çfarë mendojnë dietologët, 16 Maj 2019, Pjesa 3
16/05 18:59
Laert Vasili flet për “puthjen homoseksuale” në skenë. Ja komenti më negativ që i kanë bërë
16/05 17:19
Ftesë në 5, Erion Isai,nga duartrokitjet e publikut tek kostumi i politikanit, 15 Maj 2019, Pjesa 1
15/05 18:46
Ftesë në 5, Pse xhinsi s’del asnjëherë nga moda?! Njihuni me trendet e sezonit, 15 Maj 2019, Pjesa 2
15/05 18:46
Ftesë në 5, Pse xhinsi s’del asnjëherë nga moda?! Njihuni me trendet e sezonit, 15 Maj 2019, Pjesa 3
15/05 18:46
Ftesë në 5, Panairi më i madh i bukurisë, ju pret në datat 18 & 19 Maj, 14 Maj 2019, Pjesa 1
14/05 18:46
Ftesë në 5, “American Fitness’ dhe “Pannata” për të kompletuar palestrën, 14 Maj 2019, Pjesa 2
14/05 18:46