Ftesë në 5, D3c0ders, çmim të 1 me aplikacionin “Gjejza”, në USA, 9 Shtator 2019, Pjesa 3
09/09/2019 19:28

Tema: “GjejZâ”, aplikacioni i grupit “D3c0ders”, përfaqësuar nga 3 vajza gjimnaziste që u vjen në ndihmë grave dhe vajzave të dhunuara, me të cilin Shqipëria u shpall fituese në konkursin ndërkombëtar të Tecnovation në SHBA rikthehen sërish në "Ftesë në 5" dhe këtë herë si fituese, si vajzat më të përzgjedhura mes 7200 vajzave nga e gjithë bota... Artikuj të shkruar nga FORBES, takime me Departamentin e Shtetit Amerikan, me institucione të tjera në Shqipëri etj etj, të gjitha këto i kanë bërë vajzat të jenë në qëndër të vëmendjes dhe mjaft të kërkuara nga të gjithë, dhe ne sot i kemi ato eksluzivisht në "Ftesë në 5" për të na treguar më shumë mbi gjithcka.... Te ftuar: Dea Rrozhani, Arla Hoxha, Jonada Shukarasi

Ftesë në 5, “Çdo natë doja të vrisja veten”, gazetari në luftë me bullizmin, 17 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 18:41
Ftesë në 5, Oriola, Aulona & Ina… Përballjet me gjuhën fyese online, 17 Janar 2020, Pjesa 2
17/01 18:41
Ftesë në 5, “Bullizmi online”… Ofendimet, gjuha fyese në rrjetet sociale, 17 Janar 2020, Pjesa 3
17/01 18:40
“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01 18:03
“Kishte paguar portalin për të më ‘sulmuar’ mua”, ish-deputetja e PD zbulon si u përpoqën ta dëmtonin!
17/01 18:01
“Shkove në Itali për të prostituar”, aktorja e njohur reagon pas komenteve shpifëse!
17/01 18:00
Ftesë në 5, Klea, rreperja 10 vjeç që këndon me Sinan Hoxhën e Bes Kallakun, 16 Janar 2020, Pjesa 1
16/01 18:23
Ftesë në 5, Cilat janë trendet e çantave këtë pranverë? 16 Janar 2020, Pjesa 2
16/01 18:21
Ftesë në 5, Stivi Boka zbulon projektin e tij të fundit muzikor “Xheloze”, 16 Janar 2020, Pjesa 3
16/01 18:21
Vëllai i Olta Bokës prezanton “shoqen” në familje: Oltën e dëgjoj më shumë se mamin!
16/01 18:20
Shoqe e Sinanit e Bes Kallakut, reperja 10 vjeçare “e djeg” skenën me këngën e Taynës
16/01 18:20
Klea, reperja 10 vjeçare ben namin me “diss” dhe “freestyle”
16/01 18:12
Ftesë në 5, Hiking, skitë dhe aventurat sportive në stinën e dimrit, 15 Janar 2020, Pjesa 1
15/01 20:56
Ftesë në 5, Destinacionet më ‘in’ të momentit për pushime dimërore, 15 Janar 2020, Pjesa 2
15/01 20:55
Ftesë në 5, Maskë në kushtet e shtëpisë me produktet e frigoriferit, 15 Janar 2020, Pjesa 3
15/01 20:55
E kemi kaq pranë! Ja ku mund të shijohet perëndimi më i bukur i diellit këto ditë!
15/01 19:25
Ftesë në 5, Aktori Genti Kame surprizon konteshën franceze, 14 Janar 2020, Pjesa 1
14/01 19:34
Ftesë në 5, U shtohet elektorati… Ja pse politikanët mbajnë mjekër, 14 Janar 2020, Pjesa 2
14/01 19:34
Ftesë në 5, Nga Rama te Tahiri… Si i ka ndryshuar mjekra politikanët, 14 Janar 2020, Pjesa 3
14/01 19:34
Nga Edi Rama te Saimir Tahiri, ka një arsye pse politikanët shqiptarë po mbajnë mjekër
14/01 18:22