Ftesë në 5, Anisa & Brisi, ish-velinat që po shijojnë miqësinë nëpër Europë, 20 Nëntor 2019, Pjesa 1
20/11/2019 20:38

Tema: Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti, dy modelet bukuroshe që u njohën në “Fiks Fare” e pas kaq vitesh shijojnë miqësinë e tyre në çdo cep të Europës… Te ftuar: Briseida Mehmeti, Anisa Mukaj

Noizy një mik i denjë, si e mbështeti kolegun në ditë të vështira
08/07 19:34
Plas dollia në studio! Të ftuarit e kthejnë gotën e rakisë me fund
08/07 19:33
Covid të ***, Sazan Guri shan virusin live në studio!
08/07 19:32
I dashuruar me Beratin, Flor Binaj zbulon sekretin që e lidh me atë vend!
08/07 19:32
Ti paske luajtur nga mendtë e kokës, si e paragjykuan njerëzit sipërmarrësin e njohur
08/07 19:31
Çne ti këngëtar more vëlla?! Si e refuzuan reperin para këngës me Noizyn
08/07 19:31
Femrave dhe lekëve po, por ja kujt s’ do i këndonte kurrë reperi
08/07 19:31
Reperi kërkon vendin e Alban Dudushit, ja reagimi epik i Bietës
08/07 19:30
Ftesë në 5, Të gjithë po flasin për Beratin, por pse të lë pa frymë ky qytet? 8 Korrik 2020, Pjesa 1
08/07 19:02
Ftesë në 5, Gëzuar për Beratin, Sazan Guri e pi me fund për qytetin e tij… 8 Korrik 2020, Pjesa 2
08/07 19:01
Ftesë në 5, Noizy & MatoLale në ”Adrenalinë” nga freestyle te miliona klikime,8 Korrik 2020, Pjesa 3
08/07 19:00
Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 2
07/07 21:41
Ftesë në 5, Çokollatë seksi për verën? “Hilet” e vajzave vip në plazh, 7 Korrik 2020, Pjesa 3
07/07 20:43
Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 1
07/07 20:42
“Oo ti qenke shenjtore e madhe”, plas debati në studio mes Florës dhe Erës
07/07 20:19
Turp për vajzat që shkojnë në Shalë me taka e bëjnë selfie, indinjohet e ftuara
07/07 20:19
Me laps e letër, 25 mijë lekë s’ dalin për të shkuar në Shalë, por sa duhen?
07/07 20:18
“Shiteni Shalën për 100 mijë lekë”, pas deklaratës së bujshme reagon ekspertja e turizmit
07/07 20:18
Habit ish-peshëngritësja seksi: U bëra çokollatë me 2 ditë e gjysmë plazh!
07/07 20:17
Nuk nxihet dot në plazh, doktoresha zbulon “hilen” si i mashtroi të tjerët
07/07 20:16