Ftesë në 5, Aktorja që mbeti pa shtëpi sjell në skenë ‘Çne single ti’, 18 Shkurt 2020, Pjesa 1
18/02/2020 21:52

Tema: “Çne single ti”, Keti Bashhysa sjell për të 8-in vit radhazi “ One woman show” që flet per problemet sociale por jo vetëm. Këtë herë artistja Keti Bashhysa ka vendosur që në “One woman show” të flitet për tërmetin që gjunjëzoi Durrësin më 26 Nëntor, por edhe sepse artistja ka një perjetim personal. Te ftuar: Keti Bashhysa

Ftesë në 5, Rikthehet reperja Klea: Po më ‘plas’ zemra nga fansat, 27 Mars 2020, Pjesa 1
27/03 21:36
Ftesë në 5, Agnesa, “Unë jam me ty” dhe rreziku nga çokollatat në shtëpi, 27 Mars 2020, Pjesa 2
27/03 21:36
Ftesë në 5, Elton Ilirjani: Jam me Koronavirus, ja gjendja ime, 27 Mars 2020, Pjesa 3
27/03 21:35
Ftesë në 5, Rovena Dilo: Ditët e karantinimit në shtëpi mes librave & muzikës, 27 Mars 2020, Pjesa 4
27/03 21:35
Ftesë në 5, Me muzikë të mirë e jo vetëm, ditët e izolimit për Eraldo Rexhon, 27 Mars 2020, Pjesa 5
27/03 21:34
Ftesë në 5, Yoga “lufton” koronën: Çfarë bëjmë kur lindim & para se të vdesim, 27 Mars 2020, Pjesa 6
27/03 21:34
“Ju shani po jeni kokëbosha”, reperja 10 vjeçare godet me diss-in e radhës!
27/03 20:09
Agnesa Vuthaj gati për ti thënë ”Po” fatlumit, por ka një kusht!
27/03 20:09
U prek nga koronavirus, biznesmeni gay: Ja si u kurova në shtëpi!
27/03 20:08
“Gjysh më fal publikisht”, ç’faj ka bërë Eraldo Rexho?
27/03 20:08
Ftesë në 5, Aktori Lulzim Zeqja me vajzën, momente të veçanta në shtëpi, 26 Mars 2020, Pjesa 1
26/03 20:34
Ftesë në 5, Thashetheme me Elonën & Jonidën: Çmenduritë në shtëpitë e tyre, 26 Mars 2020, Pjesa 2
26/03 20:34
Ftesë në 5, Zumba me Niko Spiron & mamin e tij që ia kalon në muskuj barku, 26 Mars 2020, Pjesa 3
26/03 20:33
Ftesë në 5, Det dhe muzike, karantina e Lindita Theodhorit, 26 Mars 2020, Pjesa 4
26/03 20:33
Ftesë në 5, Lena & Meda nga Gjermania me disa ide të veçanta për fëmijët… 26 Mars 2020, Pjesa 5
26/03 20:32
Ftesë në 5, Me letër higjenike në dorë, Lei Kraja: Kam qarë pafund këto ditë! 26 Mars 2020, Pjesa 6
26/03 20:32
Çfarë po e torturon Lindita Theodhorin këto ditë?
26/03 20:02
Lindita Theodhori ia merr këngës nga ballkoni i shtëpisë në Vlorë: Jam si në vapor!
26/03 20:02
Dashuri në karantinë, moderatorja: Takimet tani i kemi treshe!
26/03 20:01
“Qendroni në shtëpi, duam të përqafohemi përsëri”, lutjet e fëmijëve për ty!
26/03 20:00