Festa e Metës në stadium. Presidenti komenton fitoren e Kombëtares
11/09/2019 15:40

Kritikave ndaj tifozëve VIP të presidentit të FSHF Armand Duka dhe ish-lojtarit të kombëtares Andi Lila në Procesin Sportiv, i është përgjigjur menjëherë klasa politike në vend.

Top News – Plani ‘marshall’ i FSHF/ Ndihmë për të prekurit në futboll
09/04 18:10
Top News – Pozicioni i FIFA-s/ Infantino: Nuk luhet sa kohë ka rrezik
09/04 18:09
Top News – Akordi për pagat/ Real Madrid i redukton me 10-20%
09/04 14:49
Top News – Fusha e US Open bëhet spital për të prekurit me Covid-19
09/04 13:46
Ngoo: Me merr malli për Tiranën/ Sulmuesi: Stërvitem i vetëm në shtëpi
08/04 20:06
Çalja stërvitet i vetëm/ Peshëngritësi përgatitet për garat e ardhshme sportive
08/04 14:22
Atlete në karantinë/ Klodiana Shala stërvitet e vetme në palestër
05/04 20:08
Top News – Neymar kundër koronës/ Sulmuesi dhuron 900 mijë euro
04/04 13:35
Top News – Futboll në karantinë/ Vlorë, lojtaret, stërvitje në izolim
04/04 12:48
Stërvitje në karantinë/ Futbollistët, aktivë për përgatitjen fizike
03/04 19:52
Trajneri italian në izolim/ Si e kalon ditën Sormani i Partizanit
01/04 20:34
Top News – Ish kreu i Marseille/ Ndërron jetë, ishte me korona
01/04 11:33
Nuk ka Lojëra Olimpike/ Gega, sytë te Evropiani i atletikës
30/03 12:47
Top News – Juve, ulje pagash/ Ronaldo mbeshtet Chiellinin
28/03 14:41
Presidenti i Ligës, letër Ramës. Kërkon ndihmë financiare për klubet e Superligës
27/03 15:37
Top News – Guardiola, Messi, Inter/ Ndihmë në luftën ndaj Covid-19
25/03 14:13
Çalja vazhdon stërvitjen/ Peshëngritësin nuk e spraps koronavirusi
23/03 15:48
Top News – E ardhmja e futbollit/ Infantino rasti për ta reformuar
23/03 15:05
Top News – Futbolli evropian/ Uefa, tjetër takim për kalendarin!
23/03 13:19
Top News – Tokyo 2020 shtyhet!/ Tre data të mundshme për eventin
23/03 13:04