Exclusive/Bujar Sheshi nuk ka qenë sigurims, Prokuroria mbyll hetimet pasi nuk gjeti asnjë fakt për anëtarin e KLP
15/09/2019 23:22

Anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Bujar Sheshi nuk ka qenë pjesë e ish Sigurimit të Shtetit dhe as bashkëpuntor. Për këtë gjë nuk ekziston asnjë fakt dhe hetimet pushohen.

Shtypet me ‘Rrul’ teksa shtronin rrugën, ndërron jetë 18-vjeçari në Fier
16/10 19:12
Lajme WEB – Ora 19:00 – 16 Tetor 2019
16/10 19:00
Tiranë/ Konferenca rajonale për fuqizimin e edukimit seksual, brenda dhe jashtë shkolle
16/10 17:57
Dokumenti sekret shqyrtohet nga Vettingu/ Muci me lidhje të papërshtatshme
16/10 16:22
Lajme WEB – Ora 16:00 – 16 Tetor 2019
16/10 16:02
Nis numërimi i votave me postë, procesi pritet të përfundojë nesër
16/10 15:51
Edicioni Informativ, 16 Tetor 2019, Ora 15:00
16/10 15:47
Përleshje në Barcelonë/ Mund të ndryshohet stadiumi për El Clasico
16/10 15:41
Thirrja e një 14 vjeçare shqiptare e mbetur në kampet e luftës në Siri: Po Shqipëria, çfarë po bën për ne
16/10 15:37
Lirohen 10 protestuesit/ Edhe për Klevis Balliun, detyrim paraqitje
16/10 15:28
Themeluesi i familjes më të madhe mediatike në vend, Dritan Hoxha, do të mbushte sot 51 vjeç
16/10 15:25
Rama drejt Brukselit: Po bëhet maksimumi për të marrë PO-në e merituar
16/10 15:19
Shpërblimet, reagojnë pensionistët: Do shtrëngohemi vetëm me pensionet që kemi
16/10 15:07
Pensionistët pa shpërblim/ 60 milionë euro më pak se plani
16/10 15:04
Gjyqi për protestën e “Astirit”/ Në gjykatë del sot edhe ish deputeti Klevis Balliu
16/10 14:05
Arrestohet 38-vjeçari i rrezikshëm në Selenicë/ Vrau 2 gra, tre vite më parë u arratis nga burgu italian
16/10 13:57
Ushtarë rusë në qytetet kurde, do zënë vendet që lanë bosh trupat amerikane
16/10 13:13
Lajme WEB – Ora 13:00 – 16 Tetor 2019
16/10 13:02
Përmbytja e anijes me emigrantë/ Mes 12 viktimave, gjendet nëna me foshnjën, të përqafuara
16/10 12:47
Edicioni Informativ, 16 Tetor 2019, Ora 12:00
16/10 12:44