Epsodi i plotë – Wake Up, 19 Shtator 2019
19/09/2019 14:19

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 19 shtator Tema: Kriteret e reja për ndihmën ekonomike për mijëra familje në Shqipëri Penalizime për ata që bëjnë deklarime të rreme Të ftuar: Denada Seferi Tema: Një të riu në Ballkan i duhet 2 vite për të gjetur një punë Të ftuar: Kosta Barjaba, Fatos Çoçoli Tema: Nga 34 mijë të diplomuar në 2018, vetëm 34 prej tyre të punësuar? Insert: Të diplomuarit Tema: Shkodër, të gjithë pedalojnë mbi dy rrota Qyteti simbol feston "Ditën e Biҫikletave"! Lidhje LIVE: Klodian Zhivani, Kastriot Faci, Gentian Memaj, Edere Dibra, Sabina Dibra, Ervin Dibra, Ajni Haxhija Tema: Starton TIFF me produksionet më të mira ndërkombëtare Konsiderohet festivali më i rëndësishëm i kinematografisë në Shqipëri Të ftuar: Agron Domi Tema: Kush janë gjimnazistët që u ngjitën në podiumet e nderit në Moskë Arkid Kaleci dhe Deni Mastori fitojnë medalje brozni në olimpiadën e kampioneve të metropoleve Të ftuar: Arkid Kaleci, Deni Mastori

Wake Up/ Incidenti i gazetares shqiptare në raportim. Djali i ndërhyn në lidhjen direkte
03/06 11:32
Wake Up/ Dalin rezultatet e testit të KOVID për ekipin e Bylisit. Të gjithë dalin negativë
03/06 11:27
Wake Up/ Rinis futbolli. Çfarë ndodh sot me Superligën, pas 3 muajsh pushimi
03/06 11:05
Wake Up/ Shqiptarët me sytë nga feja: Dera ku trokasin për zgjidhjen e halleve të përditshme
03/06 10:59
Wake Up/ 87% e të rinjve kërkojnë në Google për të vendosur një llambë apo një vidë
03/06 10:58
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
03/06 08:26
Wake Up/ Shtypi i ditës, 3 Qershor 2020
03/06 08:21
Wake Up/ Çfarë ndodhi në polici, në praninë e psikologes me 15-vjeçaren e abuzuar
02/06 12:23
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Vit i vështirë i qeverisë Rama. Fajin e ka Jupiteri
02/06 12:18
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Pas pandemisë “çlirohen” dhe shenjat. Ja ç’parashikon qershori?
02/06 12:06
Wake Up/ Piktorja shqiptare e portreteve dhe skenave urbane në Angli
02/06 11:29
Wake Up/ Telefonata që zbuloi rrjetin e pedofilëve që abuzuan me 15-vjeçaren
02/06 11:13
Wake Up/ Virusi është “zhdukur” klinikisht! A e fituam luftën me armikun e padukshëm apo jo?
02/06 10:58
Wake Up/ Gjuha shqipe në të gjitha shkollat publike në Itali. Nis nënshkrimi i një peticioni
02/06 10:58
Wake Up/ Shifrat e abuzimit te fëmijët
02/06 10:50
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
02/06 08:30
Wake Up/ Shtypi i ditës, 2 Qershor 2020
02/06 08:27
Wake Up/ “Nuk jam teksti yt” gazetaret reagojnë ndaj teksteve të këngëve! Video bëhet virale
01/06 12:16
Wake Up/Procedurat në kopsht;nga formulari për prindërit, higjiena, distanca në tavolina, fjetja etj
01/06 11:39
Wake Up/ Ja si do zbatohen masat e KOVID, me foshnjat në çerdhe?!
01/06 11:36