Emisioni i plotë – Wake Up, 9 Tetor 2019
09/10/2019 17:32

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 9 tetor Tema: Negociatat: Gjermani “PO”, Holanda “JO, Franca “ndoshta? Zhvillimet e këtyre ditëve në kancelaritë evropiane, vendimtare për Shqipërinë Te ftuar: Teuta Vodo Tema: Cili do të jetë fati i Kopshtit Botanik? Universiteti nis sot gjyqin kundër qeverisë për vendimin që e kalon në pronësi të Bashkisë Te ftuar: Ferdinand Bego Tema: Çfarë projekti ka Bashkia për Kopshtin Botanik? Lidhje LIVE: Arbian Mazniku Tema: Ata që nuk "e braktisin" kurrë fizkulturën e mëngjesit Çdo ditë organizohen dhe bëjnë stërvitje dhe aerobi te Liqeni Lidhje LIVE: Malvina Gorreja, Ginovefa Profeku, Rauf Dimraj, Sotir Qirjaqi Tema: Festivali Ballkanik i Filmit dhe Kulinarisë, homazh për Fatos Baxhakun Lidhje LIVE nga Pogradeci: Eno Milkani, Gerta Qurku Tema: Pse Tiri Gjoci nuk i ndahet numrit 8-të?! Këngëtari ka publikuar këngën e tij të re “Dielli” Te ftuar: Tiri Gjoci

Wake Up/ Branka Petriç hap pas 10 vitesh valixhen e kujtimeve të bashkëshortit Bekim Fehmiu
20/02 12:33
Wake Up/ Bekim Fehmiu, “Odisea’ shqiptar në një film-dokumentar me regji të Valmir Tertinit
20/02 12:32
Wake Up/ Për herë të parë një anketim kombëtar për kopshtet; Larg standardeve evropiane
20/02 12:30
Wake Up/ Rinaldo Sata, fotografi provokues. Puna me Bella Hadid, Eva Herzigova apo Harper Bazaar
20/02 11:45
Wake Up/ Alarmi: Metalet toksike në lumin e Lanës, 104 herë më shumë se standardi i BE
20/02 11:42
Wake Up/ OSHEE: Vjedhësit e energjisë do dënohen edhe me burg edhe gjobë. Ja pse këto masa
20/02 11:29
Reshje dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
20/02 07:38
Wake Up/ Këngëtarja Ermira Babaliu nga Amerika u gjen strehë banorëve të prekur nga tërmeti
19/02 12:38
Wake Up/ Gazetari Bibe: Shqiptarët në Greqi dalin në rrugë për tallava dhe jo për pensionet
19/02 12:31
Wake Up/ Ermira Babaliu: Këngët që krijohen sot nuk të thonë asgjë
19/02 12:30
Wake Up/ Shqiptari i filmit “Honeyland”: Pse historia e Hatixhesë na hapi dyert në “Oscar”
19/02 12:05
Wake Up/ Greqia reforma për pensionet. Preken 700 mijë shqiptarë nga kjo skemë e re
19/02 11:56
Wake Up/ Asfiksia, po ju merr jetën shqiptarëve. Këshillat e mjekut se ç’duhet bërë në këto raste
19/02 11:54
Wake Up/ Tani të gjithë bankën e keni në telefon
19/02 11:36
Rikthehen reshjet, njihuni me surprizat e motit për sot
19/02 08:20
Wake Up/ Romeo Veshaj për ndarjen me Jonida Maliqin: Çdo ndarje është e dhimbshme
18/02 13:05
Wake Up/ Romeo Veshaj flet për projektet, marrëdhënien me vëllanë, Bora Zemanin dhe Jonida Maliqin
18/02 13:03
Wake Up/ Romeo Veshaj: Së shpejti dhe ne do të kemi filmin tonë
18/02 12:54
Wake Up/ 70 mijë ndjekës në Youtube, 2 mln klikime: Jemi më shumë të famshëm se të pasur
18/02 12:42
Wake Up/ Agustin Kola pas suksesit të femrave në UEFA: Mbështetini këto vajza të talentuara
18/02 12:24