Emisioni i plotë – Wake Up, 21 Tetor 2019
21/10/2019 18:56

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 21 tetor Tema: Dita kombëtare e depistimit të kancerit të gjirit Nga mamografia tek vetëkontrolli, si ka rezultuar fushata Lidhje LIVE: Edlira Sulejmani, Elton Petoshati Tema: 1,200 ente publike nuk paguajnë sigurimet Pensioni i pleqërisë për mijëra shqiptarë vihet në rrezik Te ftuar: Astrit Hoda Tema: 25 blloqe në kryeqytet do të jenë vetëm për rezidentët Karta e rezidentit e lehtëson apo vështirëson më shumë parkingun në kryeqytet? Lidhje LIVE: Vilma Kërçiku, Jonida Fezga Tema: "Po fole e hongre..." Si dënoheshe për një fjalë goje. Ardian Vehbiu, sjell librin që zbërthen "lirinë" e fjalës në totalitarizëm! Te ftuar: Ardian Vehbiu Tema: "Ku je" një këngë si premtim Barbana realizon ëndrrën e të vëllait Ergi Te ftuar: Barbana Dini

Wake Up/ Branka Petriç hap pas 10 vitesh valixhen e kujtimeve të bashkëshortit Bekim Fehmiu
20/02 12:33
Wake Up/ Bekim Fehmiu, “Odisea’ shqiptar në një film-dokumentar me regji të Valmir Tertinit
20/02 12:32
Wake Up/ Për herë të parë një anketim kombëtar për kopshtet; Larg standardeve evropiane
20/02 12:30
Wake Up/ Rinaldo Sata, fotografi provokues. Puna me Bella Hadid, Eva Herzigova apo Harper Bazaar
20/02 11:45
Wake Up/ Alarmi: Metalet toksike në lumin e Lanës, 104 herë më shumë se standardi i BE
20/02 11:42
Wake Up/ OSHEE: Vjedhësit e energjisë do dënohen edhe me burg edhe gjobë. Ja pse këto masa
20/02 11:29
Reshje dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
20/02 07:38
Wake Up/ Këngëtarja Ermira Babaliu nga Amerika u gjen strehë banorëve të prekur nga tërmeti
19/02 12:38
Wake Up/ Gazetari Bibe: Shqiptarët në Greqi dalin në rrugë për tallava dhe jo për pensionet
19/02 12:31
Wake Up/ Ermira Babaliu: Këngët që krijohen sot nuk të thonë asgjë
19/02 12:30
Wake Up/ Shqiptari i filmit “Honeyland”: Pse historia e Hatixhesë na hapi dyert në “Oscar”
19/02 12:05
Wake Up/ Greqia reforma për pensionet. Preken 700 mijë shqiptarë nga kjo skemë e re
19/02 11:56
Wake Up/ Asfiksia, po ju merr jetën shqiptarëve. Këshillat e mjekut se ç’duhet bërë në këto raste
19/02 11:54
Wake Up/ Tani të gjithë bankën e keni në telefon
19/02 11:36
Rikthehen reshjet, njihuni me surprizat e motit për sot
19/02 08:20
Wake Up/ Romeo Veshaj për ndarjen me Jonida Maliqin: Çdo ndarje është e dhimbshme
18/02 13:05
Wake Up/ Romeo Veshaj flet për projektet, marrëdhënien me vëllanë, Bora Zemanin dhe Jonida Maliqin
18/02 13:03
Wake Up/ Romeo Veshaj: Së shpejti dhe ne do të kemi filmin tonë
18/02 12:54
Wake Up/ 70 mijë ndjekës në Youtube, 2 mln klikime: Jemi më shumë të famshëm se të pasur
18/02 12:42
Wake Up/ Agustin Kola pas suksesit të femrave në UEFA: Mbështetini këto vajza të talentuara
18/02 12:24