Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Nëntor 2019
14/11/2019 13:07

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 14 nentor Tema: Puna falas, shqiptarët rekord botëror, 9 miliardë dollarë punë të papaguar në vit Gratë sipas raportit bëjnë rreth 20% më shumë orë pune falas se sa burrat Të ftuar: Kastriot Sulka Tema: Diabeti, sëmundja e sheqerit që po mbërthen gjithë botën 1 në 2 persona në Shqipëri nuk e dinë që vuajnë nga kjo sëmundje, shqetësues diabeti tek fëmijët Të ftuar: Blertina Dyrmishi Tema: Studim/ Si dhe sa ndikon kërcimi në zhvillimin social - emocional tek fëmijët Të ftuar: Olta Ahmetaj, Entela Binjaku Tema: “Ëndrra e një nate vere”, si spektakël fjale, ngjyrash e koreografie Premiera në Teatrin Metropol Lidhje LIVE nga Teatri Metropol: Vilma Kërçiku, Armela Demaj, Klodjana Keco Tema: "Lavjerrësi i Qytetit", një libër që tregon se si e pandershmja triumfon mbi të ndershmen! Të ftuar: Zija Ҫela

Wake Up/ Modeli miliarder: Më kërkojnë lekë borxh edhe për të bërë pushime
14/07 11:18
Wake Up/ Miliarderi shqiptar: Si dhëndër në Kinë gjeta zakonet si tonat
14/07 11:17
Wake Up/ Modeli Rolando Lekaj: Arsyeja pse dhurova 300.000 maska për spitalet në Shqipëri
14/07 11:10
Wake Up/ Urdhri i Psikologut: Është koha për riformatim të shërbimit psikologjik në shkolla
14/07 11:03
Wake Up/ 17- vjeçarja nga Vlora njeh dhe kërcen të gjitha vallet popullore të veriut dhe jugut
14/07 10:50
Wake Up/ Sulmet kibernetike në internet. Kush është i riu shqiptar që sfidoi hakerat në Zvicër?!
14/07 10:50
Wake Up/ Epidemiologu Indrit Seferi: Shtimi i testimeve. Identifikimi në masë, kufizon virusin
14/07 10:50
Wake Up/ Shtypi i ditës, 14 Korrik 2020
14/07 08:06
Mot i freskët dhe reshje në disa zona, njihuni me parashikimin e motit
14/07 08:04
Wake Up/ Gerta Mahmutaj i këndon “fatit të dashurisë” së “Hanës”
13/07 11:54
Wake Up/ Këngëtarja zgjedh të vëllanë dhe të dashurën e tij si protagonistë të klipit
13/07 11:34
Wake Up/ Isli Islami interviston Ori Nebijajn nga Velipoja. Po cila është arsyeja?!
13/07 11:13
Wake Up/ Reduktimi i njerëzve dhe problemet financiare rrezikojnë rimbylljen e transportit urban
13/07 10:52
Wake Up/ Në rrezik shërbimi farmaceutik në rast të një valë të dytë të virusit në shtator. Ja arsyet
13/07 10:44
Wake Up/ Raporti: Uria do të shkaktojë më shumë vdekje se pandemia
13/07 10:44
Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe ulje temperaturash
13/07 07:59
Wake Up/ Shtypi i ditës, 13 Korrik 2020
13/07 07:55
Wake Up/ “Mami i kërkon nuse në shtëpi”…A do t’ia plotësojë dëshirën, Ardian Bujupi?!
10/07 13:12
Wake Up/ Ardiani Bujupi: E vërteta e lidhjes me vajzën në klipin “Modela”
10/07 13:12
Wake Up/ Çfarë thotë Ardian Bujupi për Xhensila Myrtezajn dhe Elvana Gjatën?
10/07 12:15