Emisioni i plotë – Wake Up, 13 Nëntor 2019
13/11/2019 15:31

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 13 nentor Tema: Përplasjet e banorëve me policinë në zonën e Astirit Qëndrimi i Avokatit të Popullit përballë institucioneve qeveritare dhe pretendimeve të banorëve Të ftuar: Erind Pirani Tema: Kontrollet radiologjike, një pjesë kryhen “kot” Mjekët: Jo të gjitha rastet janë për skaner. Pacientët rrezik nga rrezatimi Të ftuar: Dr.Arben Rroji Tema: Hapet panairi i librit "Tirana 2019", 100 stenda ekspozojnë botimet më të mira! Lidhje LIVE Pallati i Kongreseve: Petrit Ymeri Tema: Juristja shqiptare që vrapon në maratonat e New Yorku-t që prej gjashtë vitesh Në mbështjetje të kauzave të ndryshme në ndihmë të mijra njerëzve në nevojë Lidhje me Skype: Nertila Çaushi Tema: Hapet panairi i librit "Tirana 2019" Lidhje LIVE: Malvina Gorreja Tema: Rudina Dembacaj sjell së shpejti monokomedinë e saj Nuk ndalet me kaq, zbulon projektet e reja, por jo vetëm… Të ftuar: Rudina Dembacaj

Emisioni i plotë – Wake Up, 10 Dhjetor 2019
10/12 16:46
Wake Up/ StrinGirls-at shqiptare që bëjnë muzikë Deep House me motive jugu
10/12 13:05
Wake Up/ Bujar Kapexhiu: Festivalin e 11-të dikur e përjetova si dramë sot si komedi
10/12 12:48
Wake Up/ Agim Baçi: Nobelistin Peter Handke, refuzojnë ta lexojnë në Shqipëri
10/12 12:24
Wake Up/ Frikë nga epidemia, vaksinohen banorët në kampet e tërmetit
10/12 12:10
Wake Up/ Bonusi i qirasë për 2000 familje të pastreha nga tërmeti është 1.800-2700 lekë
10/12 11:25
Emisioni i plotë – Wake Up, 09 Dhjetor 2019
09/12 14:02
Wake Up/ Bes Kallaku pohon se do të ketë dhe një “Falco 2”
09/12 12:18
Wake Up/ “Bleona Qeretit edhe 10 milionë dollarë t’i japësh prapë nuk kënaqet”
09/12 11:57
Wake Up/ Bes Kallaku: Në Bubq janë 300 shtëpi të dëmtuara, ka ende nevojë për ndihmë
09/12 11:24
Wake Up/ “Amaneti i babait tim: Shërbim shëndetësor falas për shqiptarët”.
09/12 11:15
Wake Up/ Arratisja e baritonit durrsak, Gëzim Myshketa
09/12 11:15
Wake Up/ Mjekët shqiptarë të Amerikës vizita falas për shqiptarët
09/12 11:07
Wake Up/ Ora e parë e mësimit sot në shkolla: Si të reagojmë në rast tërmeti
09/12 11:02
Wake Up/ Nisma për të ndihmuar studentët e Durrësit për tarifat universitare
09/12 10:57
Emisioni i plotë – Wake Up, 06 Dhjetor 2019
06/12 16:50
Wake Up/ “Tërmeti dhe pema”, përralla e Arbërit 7 vjeçar nga Durrësi
06/12 13:22
Wake Up/ Shqiptari Dastid Ferati; Nga kampet e Kenias në rrënojat e Durrësit dhe Thumanës
06/12 12:55
Wake Up/ Rriten kërkesat për tokë. Njerëzit duan ti ndërtojnë vetë shtëpitë
06/12 12:38
Wake Up/ Çdo dëm nga tërmeti do të kompensohet. Garantojnë kompanitë e sigurimeve
06/12 12:00