Emisioni i plotë – Wake Up, 07 Nëntor 2019
07/11/2019 15:34

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 7 nentor Situata e reshjeve në Vlorë Lidhje LIVE: Mikel Marsi Tema: Strasburg, Forumi Botëror për Demokracinë! Diskutohet fakenews Lidhje me Skype: Erjona Rusi Situata e reshjeve në Durrës Lidhje LIVE: Vali Qyrfyçi Tema: Eksperimentohet me sukses produktiviteti me 4 orë në ditë punë Shqiptarët punojnë më shumë se 8 ore dhe janë kaq pak? Të ftuar: Roden Pajaj Situata e reshjeve në Lezhë Lidhje LIVE: Kristiana Pema Tema: Krijohet makina e parë pa ndotje dhe pa zhurmë Quhet "Electric Buggy" dhe shpikja vjen nga qyteti i Gjakovës Lidhje me Skype: Dion Doli, Lea Sina, Gëzim Haziri, Ema Nallbani, Dorris Manxhuka Tema: Provokimi që vjen nga Festivali Ndërkombëtar të Dancit Modern dhe Kontemporan Një mundësi promovimi edhe për koreografët e rinj Të ftuar: Gjergj Prevazi Tema: Përjetësisht djalë Tirane…. Kujtim Prodani sjell koncertin “I am from Tirana” Të ftuar: Kujtim Prodani

Wake Up/Mbyllja e një sezoni të vështirë dhe sfidues
31/07 11:51
Wake Up/ Çifti i Dj-ve, Arbëri&Erida: Bashkëshorti s’donte që të bëhesha DJ. Tani punojmë bashkë
31/07 11:42
Wake Up/ Tur Çiklistik: Stop Covid-19. Pusho në Shqipëri
31/07 11:27
Wake Up/ Bledi Strakosha sqaron infektimin e njëkohshëm nga COVID me Veliajn
31/07 10:57
Wake Up/ Si na ndikojnë ushqimet në rritjen e imunitetit në verë
31/07 10:34
Wake Up/ Efektet e kondicionerit që nuk duhen ngatërruar me Covid-19
31/07 10:34
Diell dhe temperatura të larta, moti ideal për plazh
31/07 08:03
Wake Up/ Shtypi i ditës, 31 Korrik 2020
31/07 07:57
Wake Up/ E dini sa paguhet një pilote? Shqiptarja që punon në Dubai habit me shifrën
30/07 11:58
Wake Up/ Si e pritën familjarët e mi vendimin për t’u bërë pilote
30/07 11:53
Wake Up/ Egbo për deklaratën në BBC: 1% e shqiptarëve janë racistë, 99% janë familja ime
30/07 11:42
Wake Up/ Egbo për fitoren e Tiranës: Është klubi më i madh në Shqipëri. Tani kemi festën e Kupës
30/07 11:33
Wake Up/ Xhesina Xhika: Vështirësitë dhe kënaqësitë e të qënurit pilote grua
30/07 11:33
Wake Up/ Sivjet pushimet në “sekondin e fundit”. Mes frikës nga Covid-19 dhe pamundësive
30/07 11:33
Wake Up/ Vera shton rastet e goditjeve nga dielli. Autoritet shëndetësore shpallin planin e masave
30/07 11:32
Wake Up/ Studentët bojkot zgjedhjeve në Universitete: Nuk do t’i njohim!
30/07 11:32
Dita më e nxehtë e javës, njihuni me parashikimin e motit
30/07 08:35
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2020
30/07 08:29
Wake Up/ Renis Gjoka ka një pyetje dhe përgjigjen e pret në inbox…Po nga kush?!!
29/07 11:36
Wake Up/ Vin Veli: Jam zhgënjyer nga kolegët që mbështetën ndalimin e muzikës
29/07 11:36