Emisioni i plotë – Wake Up, 03 Dhjetor 2019
03/12/2019 15:55

Tema: Moti, Adiola Bani LIVE: Mbledhja e jashtzkonshme e qeverisë Tema: Inspektimet nga Bashkia: Ja sa pallate dhe shkolla janë me shirit të kuq në Tiranë Dhjetëra pallatet e qindra shtëpitë e pabanuara deri tek shkolla që duhet të shemben Të ftuar: Erind Bejko Tema: Faleminderit për ndihmën por STOP ushqimeve të skaduara AKU, kontroll mauneve me ushqime nëse plotësojnë standardet apo jo Të ftuar: Manush Kullolli Tema: Tragjedia e familjes Çupi në Thumanë. Rrëfehet xhaxhai që pa tmerrin me sy Klementi, 35-vjeçari që i qeshi aparatit fotografik pak minuta para se të mbyllte sytë Të ftuar: Hamza Çupi Tema: Dhuroni një libër për fëmijët e tërmetit, kanë nevojë të humbasin mendjen Thirja e studentëve e pedagogëve të Fakultetit të Shkencave Sociale Të ftuar: Erisa Aliaj Tema: Regjisorja Driada Dervishi: Si e përjetova tërmetin në Durrës dhe miqtë që humba atë natë Të ftuar: Driada Dervishi

Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Dhjetor 2019
11/12 15:28
Wake Up/ “Jeho”, Fjoralba Ponari dhe Alban Male zbulojnë risitë e festivalit më të ri në TCH
11/12 13:22
Wake Up/ “Epsh dhe lakmi” për një publik +16 në ArTurbina
11/12 13:03
Wake Up/ Instituti i Monumenteve: Ku ka kantiere restaurimi ka kuriozitet për turizëm kulturor
11/12 12:27
Wake Up/ Bizneset: Sa më shpejt kompensim nga kompanitë e sigurimit, ndryshe falimentojmë
11/12 12:08
Wake Up/ Bashkia Durrës, bonusi i qirave për banorët e dëmtuar nis nga 25000 lekë
11/12 11:29
Wake Up/ Bashkia Durrës: 100 punonjës, 3 muaj punë në pallatet e para viteve ‘93
11/12 11:26
Emisioni i plotë – Wake Up, 10 Dhjetor 2019
10/12 16:46
Wake Up/ StrinGirls-at shqiptare që bëjnë muzikë Deep House me motive jugu
10/12 13:05
Wake Up/ Bujar Kapexhiu: Festivalin e 11-të dikur e përjetova si dramë sot si komedi
10/12 12:48
Wake Up/ Agim Baçi: Nobelistin Peter Handke, refuzojnë ta lexojnë në Shqipëri
10/12 12:24
Wake Up/ Frikë nga epidemia, vaksinohen banorët në kampet e tërmetit
10/12 12:10
Wake Up/ Bonusi i qirasë për 2000 familje të pastreha nga tërmeti është 1.800-2700 lekë
10/12 11:25
Emisioni i plotë – Wake Up, 09 Dhjetor 2019
09/12 14:02
Wake Up/ Bes Kallaku pohon se do të ketë dhe një “Falco 2”
09/12 12:18
Wake Up/ “Bleona Qeretit edhe 10 milionë dollarë t’i japësh prapë nuk kënaqet”
09/12 11:57
Wake Up/ Bes Kallaku: Në Bubq janë 300 shtëpi të dëmtuara, ka ende nevojë për ndihmë
09/12 11:24
Wake Up/ “Amaneti i babait tim: Shërbim shëndetësor falas për shqiptarët”.
09/12 11:15
Wake Up/ Arratisja e baritonit durrsak, Gëzim Myshketa
09/12 11:15
Wake Up/ Mjekët shqiptarë të Amerikës vizita falas për shqiptarët
09/12 11:07