“Duhet të fillojmë me një paketë prej 1 miliard eurosh”, eksperti i ekonomisë flet për faturën
02/12/2019 23:37
Open- Sherr mes Kryemadhit dhe Eni Vasilit. Kryetarja e LSI përplaset me Dudushin e Bolinon
13/12 08:10
Kryemadhi i përgjigjet ftesës së Ramës për dialog. “M’ka çu nona me la gojën”
12/12 23:47
Propozimet e Opozitës për krizën post-tërmet, debat mes Sejaminit dhe Dudushit
12/12 23:33
“Lëri këto bilbilosje”, Dudushi-Kryemadhit: Pranove se je e korruptuar
12/12 23:25
Ja sa shtëpi ka Kryemadhi… Akuzat dhe kundër-akuzat me Bolinon
12/12 23:23
Besart Kadia heq kufjen dhe kërkon të largohet nga emisioni, Kryemadhi “shpërthen” në Open
12/12 23:23
“Jam e korruptuar se kam mbyllur gojën përballë koncensioneve”, përplasen Kryemadhi dhe Bolino
12/12 23:22
“Ke qënë 8 vjet në pushtet”, Besart Kadia përplaset në Open me Monika Kryemadhin
12/12 23:18
Kryemadhi: Televizionet ka 3 vjet që më bojkotojnë. Eni Vasili: 6 herë ke ardhur në Open
12/12 23:13
Monika Kryemadhi tregon me emra oligarkët shqiptarë në Open
12/12 23:13
Kryemadhi: Ish-Ministrat e PD-së janë rreshtuar në krahë të Qeverisë. Thirrje Bashës
12/12 23:13
Besart Kadia propozon Komision ndërpartiak për të nxjerrë përgjegjësit
12/12 23:12
Eni Vasili dhe Monika Kryemadhi debatojnë ashpër në Open. “E derdhe kupën”…
12/12 22:16
“Presidenti ka në krahë një fallxhore”, debat i fortë në Open mes Kryemadhit dhe Bolinos
12/12 22:16
Kryemadhi tregon e përlotur telefonatën me drejtuesin e policisë, 1 orë pas tërmetit
12/12 22:16
Profesori i sizmologjisë: Ja kur parashikohet që tërmeti të godasë sërish
10/12 13:28
“Burgaxhi është”, Bushati flet për arkitektin të cilit Qeveria i ka besuar projektet kryesore
09/12 22:59
“Jeni drejt rrugës duke ngritur Qytet Stalin”, Abilekaj përplaset me Spiropalin
09/12 22:55
Spiropali kundër Braçes, Milot-Balldre nuk do të anulohet
09/12 22:50
“Njerëzit nuk donin bashkimin e fondeve”, Arbër Hajdari tregon se ku do të fokusohet puna
09/12 22:47