Dosja “Avdylaj”, në gjykatë/ SPAK mbyll hetimin për 38 trafikantë droge
20/01/2020 15:31

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK të premten e kaluar ka dorëzuar në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, kërkesën për gjykimin e procedimit penal Nr.29/1, të vitit 2019 në ngarkim të 25 të arrestuarve të dosjes “volvo 4”.

Burreli/ Qyteti që zbaton karantinën me përpikmëri, asnjë i ndëshkuar
28/03 17:56
Të izoluar në Spanjë/ Futbollisti Enis Bardhi flet nga Valencia
28/03 17:36
“Rezistencë për ekzistencë”/ Rama: Dyfishojmë ndihmat ekonomike
28/03 17:33
Izolohet dhe “humori”/ Ledio Lako flet për situatën
28/03 17:33
10 viktima/ Humb jetën një 67-vjeçar nga Tirana
28/03 17:32
Korçë/ 10 viktima/ Humb jetën një 67-vjeçar nga Tirana
28/03 17:32
Urdhërat e mbrojtjes/ Sa janë lëshuar në kohën e koronës
28/03 17:25
Lezhë/10 viktima/ Humb jetën një 67-vjeçar nga Tirana
28/03 17:25
Aplikacion për liri të kufizuar/ Platforma online e mbingarkuar, do zghjerohen serverat
28/03 17:24
Flet kardiologu shqiptar/ Në Zvicër 237 të vdekur, 13.138 të infektuar
28/03 17:24
10 viktima/ Humb jetën një 67-vjeçar nga Tirana
28/03 17:23
Mjek vullnetar në Itali/ Qeveria Shqiptare bën thirrje për ndihmë
28/03 17:15
E izoluar në Vjenë/ Flet aktorja Eva Alikaj
28/03 17:11
E izoluar në Paris/ Inxhinerja shqiptare tregon përjetimet e saj
28/03 17:03
Lufta kundër koronës/ Studentja shqiptare që la provimet dhe u dërgua në spitale
28/03 17:01
Top News – Rama ashpërson tonet/ Më ra mua taksirat të jem në rolin…
28/03 16:48
Hapet Wuhani/ Por vendi rrezik nga infektivi i dytë
28/03 16:44
Nisen për në Bergamo 30 mjekët/ Rama: Sot të gjithë jemi italianë
28/03 16:25
Kosova ndihmon punëtorët/ Ndihmë për Paga. 88 të infektuar në vend
28/03 16:17
Nis izolimi i fundjavës/ Banorët e Tiranës nxitojnë për blerjet e fundit
28/03 16:14