Mjeku Harxhi pranon korrupsionin mes bluzave të bardha: Duhet katarsis, dhuna e papranueshme!
14/03/2019 16:37

Rastet e përsëritura të dhunës ndaj bluzave të bardha në spitalet e vendit kanë nxjerrë personelin mjekësor në protestë sensibilizuese duke kërkuar edhe disa ndryshime të cilat do të ulin këto raste.

Çfarë është e gatshme të lëshojë PS për opozitën? Balla përgjigjet në “Top Talk”
18/03 17:14
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:34
Largimi i Ramës ditën e protestës, zgjuarsi apo dobësi?! Biberaj përgjigjet në “Top Talk”
15/03 17:33
Mjeku Harxhi pranon korrupsionin mes bluzave të bardha: Duhet katarsis, dhuna e papranueshme!
14/03 16:37
Kë përfaqësojnë deputetët e rinj? Ligoraq Karamelo përgjigjet në “Top Talk”
13/03 16:39
Prona, Lame në “Top Talk”: Më keq nuk ka nga të vejë, e domosdoshme një ringritje
12/03 17:42
Duka në “Top Talk”: Paketa ligjore, formalizimi i klubeve dhe ndërprerja e “bojkotit” nga nesër
11/03 17:32
Top Talk/ Ballauri: Shoqëria shqiptare nuk i diskuton në embrion problemet e grave
08/03 16:44
Top Talk/ Musa Ulqini: Jemi gati për dialog me opozitën, kudo dhe kurdo
07/03 16:35
Celibashi në Top Talk: Për kualitet në Parlament, nevojitet sistemi mazhoritar në zgjedhje
06/03 17:37
Top Talk/ Mandati i Rudina Hajdarit, Bejko: Jo përjashtimit nga PD
05/03 17:30
Top Talk/ Luan Rama: KQZ në shkelje të ligjit. Nuk është mbyllur procedura e dorëheqjes nga mandatet
04/03 17:58
Top Talk/ Nazarko për krizën politike: Presidenti të ndërhyjë!
01/03 17:12
Top Talk/ Hapja e negociatave, Pollo: Në qershor nuk ka vendim për Shqipërinë
28/02 16:58
A i dëgjon Rama socialistët? Ja çfarë thotë Majko në “Top Talk”
27/02 16:16
Kuvendi në seancë të “jashtëzakonshme”?! Vasilika Hysi flet në Top Talk
26/02 16:44
Top Talk/ Duma: Ndërkombëtarët duhen dëgjuar, por…
25/02 17:04
“Top Talk”, Bojaxhi: S’duhet rotacion, por ndryshim sistemi. Ndërkombëtarët, jo kompromis në dëm të demokracisë!
22/02 17:24
“Top Talk”, PS shpërfill opozitën: Në zgjedhje edhe pa PD e LSI
21/02 17:35
“Top Talk”, Ceka: Jo djegies së mandateve, opozita në Kuvend! S’ka ngjashmëri mes dy datave 20 Shkurt
20/02 16:53