CEZ anulon faturat fiktive
20/04/2013 20:00

Për 1500 konsumatore që janë ankuar për mbifaturim të energjisë elektrike gjatë periudhave të mëparshme, CEZ Shpërndarje do të anulojë pagesat duke fshirë këto fatura.

PS do të shkarkojë Arben Malajn. Anëtari i Këshillit të BSH: Balla më ka kërcënuar me SMS
16/07 12:17
Basha ndryshon kurs? 13 tetorin nuk e pranon për zgjedhje të parakohshme dhe fokusohet te ekonomia
16/07 12:13
Basha nga Shkodra: 94% e qytetarëve refuzuan zgjedhjet farsë dhe regjimin e Ramës
16/07 05:55
Turqia feston festën e Fitores së Demokracisë, festime dhe ceremoni edhe në Tiranë
16/07 05:52
Rama: Nuk ka ndryshime në qeveri, fantazi që vijnë nga temperaturat e larta
15/07 12:04
Ndihma ndaj agrobiznesit/Kryeministri viziton baxhot në Boboshticë
14/07 12:21
Gjinushi: Dekreti i Metës, nul. S’dorëhiqem
13/07 15:07
Beteja e re në Kolegj; KQZ s’miraton dot përbërjet e këshillave bashkiakë, duhen 5 vota
13/07 15:04
Kritika ndaj Mitsotaqis/ Opozita greke kundër vendimeve të qeverisë së re
13/07 14:30
Ashraf 3, shfaqet në 3D lufta 120-vjeçare e popullit iranian për liri e demokraci
13/07 04:49
Basha s’tërhiqet nga largimi i Ramës: S’ka pazar PS-PD
12/07 17:02
Koreanojugorët në Fier, kompani për ndërtimin e pjesëve për makina/ Rama: Kemi hyrë në epokë të re
12/07 16:52
Meta rrëzon Gjinushin/ Presidenti refuzon dekretimin si kryetar i Akademisë së Shkencave
12/07 15:33
Hapja e kutive të Lezhës, Spriropali: I dha goditjen e fundit alibisë së Bashës
12/07 15:30
“Shpejt SPAK, BKH e gjykatat e larta”/ SHBA: Vit i jashtëzakonshëm në raport me Shqipërinë
12/07 02:44
Basha: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet
11/07 19:37
Veliaj në Roterdam: Krenar për transformimin që ka pësuar Tirana
11/07 16:41
Fabrikë e re për barnat/ Përfundon ndërtimi në Shqipëri i “Noval”
11/07 16:37
Nis hetimi i Presidentit; Mblidhet Komisioni Hetimor për Metën
11/07 15:35
Energjia, vështirësi financiare/ OSHEE mbledh borxhet dhe kërkon kohë për pagesat e importit
11/07 14:38