“Çdo dhimbje e ka një fund”, Kiara Tito tregon si e harroi personin që donte më shumë
11/11/2019 19:44

Kiara Tito ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli rreth statusit të shumë komentuar të disa ditëve më parë, ku ndante me ndjekësit problemet që kishte kaluar në jetën private.

Ftesë në 5, Nga fustanet e mbrëmjes te pizhamet, si na ndryshoi Covid veshjen, 3 Korrik 2020, Pjesa 1
03/07 18:33
Ftesë në 5, Sa palë pizhame blenë gjatë izolimit Iva, Sabina & Fjoralba, 3 Korrik 2020, Pjesa 2
03/07 18:32
Ftesë në 5, Topless në plazh, ish- kapitenia seksi flet për herë të parë, 3 Korrik 2020, Pjesa 3
03/07 18:31
Në intervistë me pizhama, ja si na paska “mashtruar” Iva Tiço
03/07 18:30
Me shapka shtëpie dhe me make up, çudirat e vipave kur shkojnë në market
03/07 18:30
“Shkoj në tualet dhe …”, vesi i çuditshëm i ish-kapitenes para fillimit të ndeshjes
03/07 18:30
Habit futbollistja shqiptare, pagesa më e lartë që ka marrë në Francë!
03/07 18:30
Futbollistët më seksi të kombëtares? Uendi nuk i kursen 2 emra
03/07 18:30
Doli nga shtëpia përgjumësh, përplasja e sikletshme e stilistes me komshiun
03/07 18:30
Ftesë në 5, Njihuni me “ligjërisht bionde” vajza seksi e sms-të nxehta… 2 Korrik 2020, Pjesa 1
02/07 22:29
Ftesë në 5, Gratë nuk u shpëtojnë steriotipeve, ja cilat janë më të shpeshtat, 2 Korrik 2020, Pjesa 2
02/07 22:29
Ftesë në 5, Me çfarë steriotipesh përballen Valbona, Jerina & Adela, 2 Korrik 2020, Pjesa 3
02/07 22:28
Ngele në palestër se ato këmbë do të mbajnë, kush e paragjykon Jerina Lalaj?
02/07 19:19
Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox
02/07 19:18
Në kërkim të personit të zemrës, por “ligjërisht bionde” ka një kusht për fatlumin
02/07 19:18
A është bionde në të gjitha kuptimet? Ja pyetjet tipike që testuan avokaten seksi
02/07 19:17
Si ta mbash mirë me djemtë? “Ligjërisht bionde” ndan 1 këshillë nga ekperienca personale
02/07 19:17
Buzë të kuqe që në mëngjes? Gazetarja e pranon hapur: Po, paragjykoj!
02/07 19:16
Moderatoret e sportit janë si zbukurime, plas debati në studio
02/07 19:16
Ngele me qenin, si s’gjete burrë, kush ia ka sjellë në majë të hundës sipërmarrëses?
02/07 19:15