Brovina: Foton ma kanë sjellë. S’e kisha menduar të ishte e rreme
17/05/2019 19:54

Fotografia e publikuar gjatë së enjtes nga deputetja Flora Brovina, ku shiheshin 3 persona me veshje ushtarake duke mbajtur një grua dhe duke kryer marrëdhënie seksuale me të, dyshohet të mos ketë të bëjë me luftën në Kosovë.

Haradinaj niset në Hagë/ “Luftëtarët e lirisë gjithmonë ishin të rreshtuar me të drejtën”
23/07 15:22
Pas dorëheqjes së Haradinaj, Kosova shkon në zgjedhje në 8 Shtator
22/07 19:08
Shpella e Gadimes/ Një atraksion turistik në Kosovë
22/07 12:53
Haradinaj dha dorëheqjen, por sot në punë. Në detyrë derisa të ikë në Hagë
21/07 15:25
Pas Haradinajt, në Hagë edhe Krasniqi
20/07 15:53
Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
20/07 15:23
DASH: Mirëpresim bashkëpunimin e Haradinajt me prokurorinë
20/07 11:57
Dorëhiqet kryeministri Ramush Haradinaj
19/07 20:34
Specialja e nis me Haradinajn. Gjykata me seli në Hagë sipas ligjeve të Kosovës, me gjyqtarë e prokurorë të huaj
19/07 19:30
Cilësia e arsimit në Kosovë/ Nuk akreditohen 3 Universitete
18/07 12:35
Bashkimi i Preshevës me Kosovën/ Analisti Behluli: Shqiptarët në serbi e duan, por deklaratat janë të pabesueshme
17/07 15:58
Festivali i filmit “Prifest” në Prishtinë, në garë filma nga e gjithë bota
17/07 12:53
Taksa 100 për qind/ Importi i produkteve serbe rënie drastike
15/07 12:37
Kosova, më pak grurë/ Përgjysmohet sipërfaqja e tokës së mbjellë
14/07 12:14
Udhëtim në Bjeshkët e Nëmuna/ Destinacioni i turistëve të huaj, por edhe “streha” e piktorëve
13/07 12:27
Haradinaj në kurthin rus/ Publikohet biseda telefonike me dy komedianët rusë
12/07 15:49
“Zaev më kërkoi falje”; Thaçi: Më tha se kishte folur me thashetheme ruse
11/07 13:56
Drenoc/Fshati prej guri, turistët: Këtu koha është ndalur
10/07 12:41
Toponimet serbe në Kosovë / Emrat e qyteteve dhe fshatrave që duhen zëvendësuar
09/07 12:24
Seli e re për Ambasadën e SHBA në Prishtinë, Engel në ceremoni: Do vazhdojmë ta mbështesim Kosovën
05/07 12:28