Bonus lufte deri në fund të majit/ Rama tregon zgjerimin e paketës: Do të hapemi, por nuk do të luajmë
10/04/2020 02:04

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Mbyllen aplikimet për nënpunësit që do ndihmojnë shqyrtimin e stokut në Gjykatën e Lartë
26/05 02:30
Makina humb kontrollin, aksidentohen babë e bir që po ecnin në trotuar
26/05 01:22
Edicioni Informativ, 26 Maj 2020, Ora 00:00
26/05 01:04
Top News – Koronavirusi në SHBA/ Së shpejti 100 mijë viktima…
25/05 22:26
Top News – Hapet Evropa…/ Zbuten masat anti-covid
25/05 22:25
Top News – 20 ditë asnjë i infektuar/ Mali i Zi i jep fund pandemisë
25/05 22:12
Edicioni Informativ, 25 Maj 2020, Ora 19:00
25/05 20:34
Tryeza e reformës zgjedhore/ Katër negociatorët ulen nesër për të vijuar diskutimin
25/05 20:24
Konkursi i magjistraturës/ U anulua nga pandemia, me lehtësimin e masave njoftohen pretendentët
25/05 20:23
Top News – Të dielat pa makina/ LSI kundër propozimit të Ramës
25/05 20:22
Krizë politike në Britani/ Vijon debati për skandalin e Këshillit të Kryeministrit
25/05 20:22
Greqia hap ishujt/ Nis transporti i udhëtarëve me tragete
25/05 20:17
Tirana e do titullin në fushë/ Egbo kërkon të largojë euforinë: Na presin finalet
25/05 20:04
Top News – Masat e izolimit/ Kosovë, vazhdon lehtësimi
25/05 19:40
Top News – Koronavirusi në Itali/ 92 viktima në 24 orët e shkuara
25/05 19:40
Top News – Ambulanca del nga rruga/ Lushnje, ndërron jetë pacienti
25/05 19:40
Top News – Thaçi kundër Kurtit/ Ka uzurpuar zyrën e kryeministrit
25/05 19:39
Vlerësimi i nxënësve/ Nota përfundimtare pas 3 muajve të mësimit online
25/05 19:36
Shtohen aksidentet me biçikletë/ Pandemia ndryshoi raportin e mjeteve në qarkullim
25/05 19:36
“Masat e Ramës, të jashtëligjshme”/ Basha takon bizneset: Bashkë do të bëjmë ndryshimin
25/05 19:36