Besart Kadia heq kufjen dhe kërkon të largohet nga emisioni, Kryemadhi “shpërthen” në Open
12/12/2019 23:23
Open- Tërmeti dhe rindërtimi/ Artan Shkreli dhe Pjerin Ndreu përplasen me gazetarët
28/01 03:29
“Në këto kushte do jetojë deri sa të vdes”, 70 vjeçarja në Tiranë nuk pranon të dalë nga shtëpia
27/01 23:27
Kush e siguroi konteinerin për familjen? Pjerin Ndreu debaton me gazetaren dhe të ftuarit
27/01 23:23
Artan Shkreli sqaron se kush duhet të aplikojë on-line në platformën e rindërtimit
27/01 23:23
Si do bëhet Rindërtimi i banesave? Abilekaj dhe Shkreli debatojnë ashpër në Open
27/01 23:15
Banori në Open: Erdhën ekspertët, thanë që shtepia është e pabanueshme por nuk më dhanë dokumentet
27/01 23:13
Banorët ankohen ndaj Bashkisë, Artan Shkreli merr ne tel live Kryetarin e Bashkisë së Durrësit
27/01 23:07
Flasin banorët në Durrës: Jemi me qera dhe Bashkia nuk ka dhënë bonusin e qerasë
27/01 23:05
Kikia pyet Shkrelin: Si i nxirrni bilancet kur njerëzve tani i kërkuat që të regjistrohen on-line?
27/01 22:58
“1 Miliard euro”, Artan Shkreli: Shifra që dha Rama nuk është zyrtare
27/01 22:55
A e parashikoi sizmologu Grek tërmetin? Llambro Duni: Ai nuk tha vendin dhe kohën
27/01 21:47
A ka lidhje tërmeti që goditi Turqinë me tërmetin që goditi Shqipërinë? Flet sizmologu
27/01 21:47
Baton Haxhiu del kundër Edi Ramës: Gaboi me padinë ndaj Haradinajt
25/01 10:56
Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës. Përplaset me Baton Haxhiun, debat me analistët
24/01 03:40
“Nuk jam pretendent për Kryeministër”, Haradinaj flet për mundesitë që ka Kosova për Qeverinë e re
23/01 23:38
Baton Haxhiu-Haradinajt: Ramën ta kam sjellë në shtëpi për tu pajtuar
23/01 23:36
“Si s’po të vjen marre me fol kështu”, Haradinaj dhe Baton Haxhiu përplasen fortë në Open
23/01 23:29
Baton Haxhiu i përgjigjet akuzave të Haradinajt dhe i del në mbrojtje Ramës
23/01 23:27
“Baton Haxhiu është mercenar i Edi Ramës”, Haradinaj akuza të forta analistit
23/01 23:27
Padia në gjykatë, Haradinaj: Rama është një hajgarexhi, ja përse kam dashur t’i iki këtij debati
23/01 22:50