Basha mbyll protestën: Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03/2019 21:51

Pasi tërhoqi turmën drejt selisë së partisë Demokratike, lideri i opozitës, Lulzim Basha mbajti edhe një fjalim para protestuesve. Ai i cilësoi pjesëmarrësit në protestë, si misionarë të lirisë, të cilët do të meritojnë mirënjohjen e të gjithë shqiptarëve ndër breza.

Veliaj: Askush nuk do prekë votën, kemi marrë masat. Në Tiranë do jetë festë demokracie
20/06 15:52
“Më 30 qershor do votohet”, Rama mesazh edhe opozitës
20/06 15:35
Qetësi në Vorë dhe Kamëz/ Shtyhen protestat e opozitës para KZAZ-ve
20/06 15:31
Arrestohet Bardh Spahia tek po vinte në Top Channel
20/06 04:10
Kupola e PS në përgjimet e “Bild”
20/06 03:52
Dhunë në KZAZ-në e Kavajës, përplasje mes policisë dhe militantëve të opozitës
20/06 03:25
Rama për zjarrin në shkollë: E turpshme, po bëjnë përpjekje të dëshpëruara
19/06 16:15
Lobimi/ Bashës i komunikohen akuzat: Po më përdorin si shpërqendrim; nuk kanë asnjë provë
19/06 15:49
Shkarkimi i Presidentit/ Meta do të thirret nga Komisioni parlamentare
19/06 15:37
Tensionet në KZAZ-të, Qeveria shkrin policitë bashkiake
19/06 15:28
“Lufta për KZAZ”/ Lëndohen tre punojës policie, të rendit dhe bashkisë Kamëz
19/06 15:16
Ndryshon Kodi Penal, 10 vjet mosdalje nga Shqipëria për krime zgjedhore
19/06 14:47
Lobimi/ Bashës i komunikohen akuzat: Po më përdorin si shpërqendrim; nuk kanë asnjë provë
19/06 11:41
Përfaqësuesit e PD-së djegin materialet zgjedhore në shkollë në Shkodër
19/06 05:51
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:49
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:38
Projektet e Tiranës, Veliaj lajmëron shndërimin e bulevardit
18/06 16:09
Ministri Lleshaj: Siguria e Bashës nuk është e kërcënuar
18/06 15:41
Shkarkimi i Metës, nis procedura/ Komisioni i Ligjeve do shqyrtojë kërkesën e socialistëve
18/06 15:39
Lëvizja e lirë/ Rama replikon me Metën: Shqetësohu për vizën që i ke vënë figurës së kreut të shtetit
18/06 15:34