Antoneta E “Përputhen” me kë do e festoj Shën Valentinin? -Shqipëria Live,14 Shkurt 2020
14/02/2020 16:08

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Kujdes me Qerpikët fallco, mund të japin infeksione,duhen kontrolluar-Shqipëria Live,21 Shkurt 2020
21/02 15:35
Fëmijët përballë Spiderman dhe Elsës – Shqipëria Live,21 Shkurt 2020
21/02 15:23
Të rinjtë në protestë; Pse nuk duhet të ikni nga Shqipëria?! – Shqipëria Live,21 Shkurt 2020
21/02 15:01
Naqja e Portokallisë, pse braktisa Amerikën për Shqipërinë? – Shqipëria Live,21 Shkurt 2020
21/02 14:58
Kërkime me familjen tek Astiri, për djalin 4 vjeçar, që ka humbur – Shqipëria Live,21 Shkurt 2020
21/02 14:55
Kur u zgjodhëm nga Beyonce, thash O ZOT, Falemnderit,shumë emocion – Shqipëria Live,20 Shkurt 2020
20/02 16:52
A përputhesh me shenjën e horoskopit të partnerit – Shqipëria Live,20 Shkurt 2020
20/02 16:12
Befasia kur Beyonce vendosi të vishte fustanin tonë, Kujta dhe Meri – Shqipëria Live,20 Shkurt 2020
20/02 16:12
Debati vë përball nostalgjikët dhe kritikët e komunizmit – Shqipëria Live,20 Shkurt 2020
20/02 16:11
Genta; Më pëlqente koha e komunizmit, çe dua unë këtë liri që kemi sot-Shqipëria Live,20 Shkurt 2020
20/02 16:10
Shokon Ilirjani; Zogu i Tiranës është turp, është gay po nuk e pranon -Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 16:28
Afro-amerikani, nga ngjyra ime e lëkurës pacienti refuzoi të mjekohej-Shqipëria Live,19 Shkurt2020
19/02 16:20
Mami shiste rroba të përdorura, shokët më thonin je harixhi -Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 16:19
I pushtuar nga shprirtrat, ekzorsisti shpjegon çfarë ndodh me personin-Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 16:04
Miss Transgjinori në Tiranë, çfarë ndodhi në eventin e fshehtë -Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 16:00
Më thërrisnin Gabel, akoma e vuaj peshën e këtij fakti – Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 15:08
“Turp 100 herë turp tju vijë”, si e trajtoi faturino djalin sirian -Shqipëria Live,19 Shkurt 2020
19/02 14:44
Fqinji familjes që u vra në Gjilan,tregon tmerrin e vrasjes së 5fishtë-Shqipëria Live,19Shkurt2020
19/02 14:42
Befason qytetari;2 gota raki në mëngjes,gruaja thotë se jam shëndoshur-Shqipëria Live,18 Shkurt 2020
18/02 17:16
Si të shpëtosh nga obeziteti? Këshillat praktike për ti aplikuar – Shqipëria Live, 18 Shkurt 2020
18/02 15:30