Alo me Kosovën/ Nga 15 qershori, deri në 10 herë më lirë
14/05/2019 15:42

Sot një thirrje dalëse në celular nga një numër operatori shqiptar që përdoret me roaming në Kosovë kushton nga 25 deri në 275 lekë për minutë, në varësi të kompanisë dhe paketës.

Përse nuk hiqen vizat? Haradinaj: Procesi ka ecur përpara
19/06 16:22
Të rinjtë largohen nga Kosova, drejt Gjermanisë me agjencitë e punësimit
19/06 13:04
“Lindja e një demokracie”; Libri i Jacques Baudouin për Kosovën
15/06 15:25
Tregu në Kosovë, inflacioni në shkallën 3.4 për qind
15/06 12:23
Presidenti Thaçi dekoron në Tiranë personalitetet që ndihmuan Kosovën: Faleminderit çdo shqiptari
14/06 15:51
“Nuk ka masa ndaj Shqipërisë”
14/06 12:49
Produktet nga Shqipëria, Kosova ‘jo’ masave mbrojtëse
13/06 20:03
Dita e lirisë së Kosovës/ Klinton dhe Albright në festën e madhe në Prishtinë
12/06 19:41
Klinton viziton Prishtinën. Ish presidenti në përvjetorin e hyrjes së NATO në Kosovë
11/06 20:17
Shtëpia e Bardhë deklaratë në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës
11/06 17:15
Kosova e pamposhtur/ Festë në Prishtinë për fitoren ndaj Bullgarisë
11/06 13:33
“Dialogu, e vetmja rrugë”/ Shtëpia e Bardhë deklaratë në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës
11/06 10:50
Palmer: Hiqni taksën/ Diplomati i lartë amerikan takon Vuçiç në Beograd
10/06 17:24
Takim për Kosovën në OKB/ Në KS do paraqitet raporti
10/06 17:23
Gjykata për krimet serbe; Kosova do t’i kërkojë ndihmë Shqipërisë në OKB
08/06 14:33
Thaçi përballë Vuçiçit. Debat i nxehtë, “duhet të bëjmë një marrëveshje”
07/06 20:58
Arsimi në Kosovë, mungojnë asistentët e mësuesve për nxënësit me nevoja të veçanta
07/06 16:32
Serbi që do shqiptarët/ I riu nga Beogradi flet shqip dhe mban flamurin kuq e zi
07/06 16:27
Arsimi në Kosovë, mungojnë asistentët e mësuesve për nxënësit me nevoja të veçanta
07/06 13:20
Jovanoviç, apel Vuçiçit: Ndihmo Kosovën të bëhet shtet!
05/06 16:22