Alibeaj: Rama po ngre kamp refugjatësh në Shqipëri. Përgënjeshtron kryeministria
11/06/2018 20:35

Në Komisionin e Ligjeve, deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, duke iu referuar disa raportimeve në mediat vendase, por edhe të huaja, për ngritjen e një kampi ku do të priten refugjatë të huaj, deklaroi se Rama po bën pazar me Shqipërinë, e me shqiptarët.

Pas dorëheqjes së Haradinaj, Kosova shkon në zgjedhje në 8 Shtator
22/07 19:08
Kolegji i jep zgjidhje këshillave, rrëzohen 5 ankesat e Bindjes. Jepen mandatet për 7 bashki
22/07 18:58
Tahiri sërish në gjyq, pranohet kërkesa për gjykim të shkurtuar
22/07 15:29
3 vjet reformë në drejtësi/ Ambasada e SHBA publikon video: Të gjithë të barabartë para ligjit
22/07 15:26
Reforma në Drejtësi/ Ruçi: E pakthyeshme! Moment reflektimi për të gjithë
22/07 12:21
Shehi: Rama e Basha të ulen. Zgjidhja nuk do vijë përmes forcës. Arbitër të jenë ndërkombëtarët
21/07 19:42
Kapitulli 24 i negociatave me BE, lufta ndaj krimit, azilit, terrorizmit dhe çështjet e drejtësisë
20/07 15:26
Basha: Hetimi ynë te paraja. Do të zbulojmë vjedhjet dhe korrupsionin me vlera publike
19/07 16:12
Gjykata ndryshon mendje për Durrësin, i jep mandatin Valbona Sakos katër ditë pasi rrëzoi zgjedhjet
19/07 15:36
Basha: Hetimi ynë te paraja. Do të zbulojmë vjedhjet dhe korrupsionin me vlera publike
19/07 12:19
Kodi penal dhe rrugët me PPP, PS tërheq amendamentin për ndalimin e udhëtimit në SHBA dhe BE
18/07 19:46
Meta, tjetër afat Ramës për zgjedhjet: Nëse 13-ta i ka dalë ters në filxhan e ndryshojmë, por jo përpara 17-18 tetorit
18/07 16:24
Balla: Parashikimet e deritanishme të Kodit Penal nuk garantojnë sipas standardeve të BE veprimet e dhunës
18/07 16:14
Zgjedhjet e 30 qershorit, kaos me vendime gjykatash
18/07 15:20
Zyrtari i lartë amerikan: S’jemi krenar me shqiptarët, SHBA nuk do bëhet arbitër
18/07 12:11
Gjykata rrëzon Durrësin/ Nuk i jep mandatin Valbona Sakos: Fletët e votimit nga KQZ, të pavlefshme
17/07 18:41
Veliaj takon të rinjtë që morën çmim në Olimpiadën e Robotikës në Meksikë
17/07 16:30
Rama: Nuk ka 13 tetor/ Meta sjell të tjera argumente për 13 tetorin
17/07 16:23
Kolegji e nis me Tiranën/Shqyrton mandatet e këshillave bashkiakë që nuk i miratoi dot KQZ
17/07 15:15
Projekti “Smile Albania”, 500 vajza e djem mundësi punësimi gjatë sezonit veror
17/07 05:20