Lajmi i fundit
Krerët e bashkësive fetare në Shqipëri apel Merkel dhe Macron për hapjen e negociatave
Abuzimet, historitë fshihen. Psikologët: Gjykata e Korçës dha mesazh negativ
06/06/2018 20:33

Dënimi me 4 vite e 8 muaj burg për pedofilin nga Pogradeci, që përdhunoi të miturën 15 vjeçare duke e lënë edhe shtatzënë ka nxitur reagime të ndryshme.