A po përçahet protesta? Prof. Hanxhari në “Open”: Pedagogët të mbajnë distancë
10/12/2018 22:04

Profesori Romeo Hanxhari, me të marrë fjalën e tij ka theksuar se ndoshta prania e pedagogëve të caktuar në protestë mund të ketë nxitur tensione.

Kryebashkiaku i Mallakastrës Kapllanaj tregon live në Open, fletëthirrjen e Policisë
26/06 23:28
Përse ftesa e Presidentit Meta erdhi në këtë kohë? Rakipllari zbulon arsyen
26/06 23:25
Mazniku debaton me Çanin. Kush është më i fortë pas përgjimeve të BILD?
26/06 23:25
Çani: A është gati Basha të hyjë në zgjedhje në vjeshtë kur PS të ketë 61 Bashki?
26/06 23:18
Rakipllari dhe Mazniku debatojnë për rolin e Nderkombëtarëve dhe ftesën e Metës per dialog
26/06 23:07
Batuta dhe replika ne SuperOpen mes Çanit dhe Shehit pas ftesës së Metës per Ramën
26/06 23:07
Dashamir Shehi shpërthen në Open: Kryeministri e ka ndarë Shqiperinë ne Ne dhe Ata
26/06 23:04
“Po të kishte sot zgjedhje do ta shihte Rama”, Bylykbashi i përgjigjet ashpër kryeministrit
26/06 23:02
Cinizmi i Çanit: Ky vend do shpëtojë kur të ketë te vrarë
26/06 23:02
Open – Debate dhe përplasje të forta mes Dukës, Pezës, Dudushit dhe Budinës
26/06 11:16
“Me leje”? Kadilli dhe Dudushi debatojnë edhe… për kohën televizive
25/06 23:06
“Do ketë vëllavrasje në 30 Qershor”, të ftuarit në Open komentojnë deklaratën e fortë të Bylykbashit
25/06 22:58
Debat i acaruar në SuperOpen. Kush do votojë në 30 Qershor dhe kush do ti ndalojë?
25/06 22:46
Dudushi, Duka dhe Kadilli “përplasen” në Open. Kush i futi kriminelët në Politikë?
25/06 22:46
Debat i fortë në Open mes Dudushit dhe Budinës. Duhet të bëhen apo jo zgjedhjet në 30 Qershor?
25/06 22:34
Çfarë po paralajmeron Peza kur thotë: “Basha ka ndryshuar qëndrim”? Reagon Kadilli
25/06 22:33
Dekreti i Presidentit Meta “përplas” Dukën me Pezën në Open
25/06 22:23
A do të jetë i vlefshëm votimi në 30 Qershor? Dudushi mendime të ndryshme me Dukën
25/06 22:21
Open/ Celibabashi: Dekreti i Presidentit Meta nuk gjen mbështetje në Kushtetutë
25/06 22:17
Open/ Bilanci i Erion Veliajt në krye të Bashkisë së Tiranës dhe vizioni për mandatin e dytë
25/06 14:10