A duhet marre seriozisht BILD? Debat per te mos u humbur mes Sejaminit, Bushatit dhe Dudushit
20/01/2020 22:24
Open – A ka marrë masa të mjaftueshme Shqipëria nëse prekemi nga koronavirus? Bota është në alarm
14/02 01:45
Open- Soreca përballë Eni Vasilit. Sfidat e Shqipërisë, Integrimi dhe raportet me Metën-Ramën-Bashën
13/02 23:57
Pamje se si qytetarët në Kinë rrëzohen në rrugë, mjekja: Nuk janë shqetësuese
13/02 23:17
Karantina për të prekurit me koronavirus, debat në Open mes Shehut dhe Çomos
13/02 23:08
Pse nuk e tregoni se ku do të jenë karantinat? Debat në Open mes gazetarëve dhe specialistëve
13/02 22:54
Çomo: Ja çfarë do të bëjmë ne, nëse vijnë disa raste të prekura me koronavirus
13/02 22:39
Studentja nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Në Rinas nuk ma matën temperaturën
13/02 22:20
Koronavirusi ‘boshatis’ restorantin Kinez në Tiranë. Flet kuzhinieri
13/02 22:19
Studentja Shqiptare në Wuhan flet për peripecitë e kaluara pasi qyteti u fut në karantinë
13/02 22:13
Koronavirusi, Specialistja tregon kontrollet që bëhen për të kaluar në aeroport
13/02 22:08
Open-Pamjet live nga aksioni për “makinat luksoze”,debat i fortë mes Manjanit,Çanit dhe Eni Vasilit
11/02 01:17
Manjani shpjegon tezën e “vitit zero”. Çani: do isha më i egër se Rama
10/02 23:23
Spahiu: 3 vjet në Gjermani s’me ndaloi asnjëherë policia, ja sa herë më ndaluan në Tiranë
10/02 23:20
Luarasi: ligji “Anti-KÇK” duket fantastik. Ndërhyjnë Çili dhe Çani
10/02 23:19
Arian Çani përplaset me Plarent Ndrecën për kontrollet që po bën policia
10/02 23:16
A ka te drejtë Policia e Shtetit të kontrolloje qytetarët? Replika mes Manjanit dhe Ndrecës
10/02 23:11
Pamjet live nga aksioni për “makinat luksoze”, plas debati në studion e Open
10/02 23:04
Arian Çani tregon historinë e mikut të tij Francez që ishte llahtarisur nga postblloqet e policisë
10/02 23:00
Manjani: Rama ka filluar fushatën për zgjedhjet e reja por ka një njollë në biografi
10/02 22:17
Arian Çani zbulon se për kë e kishte dorezën e hekurit Vladimir Gjuta
10/02 22:13