A duhej të thërritej mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare? Debat mes Bolinos dhe Hazizajt
09/09/2019 22:41
Klosi dhe Sejamini debat për krizën dhe shkaktarët. Debati nuk i shpëton personalizimeve
16/09 22:23
Bushati replikon me Klosin: “Ata i bënë llogaritë gabim po ju nuk keni asnjë përgjegjësi për krizën”?
16/09 22:23
Salianji: Nuk e përjashtojmë Ramën si Kryetar të PS. Me Ramën Kryeministër ska marreveshje
16/09 22:22
Konspiracion apo e vërtetë? Peza: Basha po darkon në Ishëm me aleatët por pa LSI-në, reagon Salianji
16/09 22:22
Sejamini: Sot PD është në pikën më të lartë nga 2013-ta ndërsa PS është në pikën më të dobët
16/09 22:22
Open – Ngjela, Duka, Hajdari dhe analistet debate për “marreveshjen” Rama-Basha
13/09 09:51
Eni Vasili lexon mesazhin që zbulon Qeverinë ku Basha do të jetë Kryetar Parlamenti…
12/09 23:24
Ka krizë apo nuk ka krizë? Debat për të mos u humbur mes Ngjelës dhe Dukës
12/09 23:09
“Ti vjen i pilotuar dhe na prish bisedën”. Ngjela përplaset fortë me Abilekajn
12/09 23:08
Një forcë e re politike në Shqipëri? Shabani: Nga e shtuna nis një lëvizje e madhe
12/09 23:06
Deklarata e fortë e Rudina Hajdarit në Open: Pakti me Ramën do të sjelle fundin politik të Bashës
12/09 23:04
Abilekaj vendos “në siklet” Hajdarin.Përse thoni se të gjitha përgjegjësitë për krizën i ka Opozita?
12/09 22:45
Ngjela: Basha dhe Rama duan sistemin e vdekjes në politikë, askush nuk do ndryshim
12/09 22:39
Ngjela replikon me Dukën: “Forcën e Parlamentit nuk e ndaloni dot me palma…
12/09 22:32
Duka flet për “marrëveshjen” e përfolur Rama-Basha: Nuk zgjidhet asgjë në rrugë personale
12/09 22:23
Nis sezoni i ri i OPEN. A do të shkarkohet Presidenti Meta?
10/09 09:24
Hazizaj replikon me Bolinon: Kuvendi & Kryeministri e dijnë mirë që nuk e shkarkojnë dot Presidentin
09/09 22:58
Abilekaj paralajmëron një tjetër “darkë ngjalash”. Ka ndryshuar sjellja mes Metës dhe Mazhorancës
09/09 22:58
Milo tregon për herë të parë arsyet se përse nuk e mori përsipër të ndërmjetësonte mes Metës e Ramës
09/09 22:58
Patozi komenton komisionin “Meta”: Teatër, uroj mos të jetë prelud i një marrëveshje okulte
09/09 22:47