”3 minuta histori” Muzeu i Parë Kombëtar Shqiptar dhe arkeologu Carl Patsch”E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11/2019 18:13

Rubrika:Artan Puto

Ina shpjegon përfundimisht, a ka Eno mundësi me të apo jo? “Përputhen” 8 Dhjetor 2019
08/12 20:53
Geri nuk beson në arsyen e Silvios, e quan frikacak! “Përputhen” 8 Dhjetor 2019
08/12 20:51
Eno nuk pushon së “sulmuari” Antonetën, ja çfarë thotë “Përputhen” 8 Dhjetor 2019
08/12 20:49
Antoneta ndihet e tradhëtuar nga Eno…Zbulo çfarë ka ndodhur! “Përputhen” 8 Dhjetor 2019
08/12 20:35
Episodi i plote: E Diell 8 Dhjetor 2019 Entertainment Show
08/12 19:26
Konkurrentët kundra jurisë në sprovën e ngjyrave ekstreme “Sfida bukurisë” “E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 19:26
Më në fund, Kejvina Kthella thyen heshtjen për policinë “E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 18:44
Kampioni i Xhudos Indrit Çullhaj, sensibilizim për HIV/AIDS “INTERMEDICA” “E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 18:43
Kejvina me pupazzët “Sa bjonde jam unë”, “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 18:43
Enxhi Nasufi performancë “E Diell”,8 Dhjetor 2019
08/12 18:28
Stilistja shqiptare Mirela Cerica: “Koleksionin ia kushtoj babait tim” “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 18:03
Siguria ushqimore “CONAD” “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 18:02
Fifi përlotet kur rikujton tragjedinë e tërmetit “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 18:02
Fifi këndon baladën “Marova” “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 18:01
Ja historia e tërmeteve që kanë goditur Shqipërinë ndër vite “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 17:18
Në dilemë çfarë arredimi të zgjedhësh? Ndiq këshillat nga kompania Dafinor! “E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 16:37
Silvio ka një lajm të rëndë për të dhënë në PËR’PUTHEN,”E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 16:25
Silvio braktis “Për’puthen”, cfarë e bëri të marr këtë vendim drastik?! “E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 15:43
Si të mbrohemi nga tërmeti “E Diell”, 8 Dhjetor 2019
08/12 15:41
Episodi i plotë: E Diell 1 Dhjetor 2019 Entertainment Show
01/12 22:29