Martin Garrix i “rrëmben zemrën” Dua Lipës?

19/06/2017

Martin Garrix i “rrëmben zemrën” Dua Lipës?
Historia e dashurisë me modelin Isaac Carew duket se i përket të shkuarës për Dua Lipën. Këngëtarja me origjinë shqiptare tashmë është fotografuar në krahët e një tjetër mashkulli.

Dua Lipa është në Majemi ku po xhiron videoklipin e saj të radhës, por këtë periudhë po e shfrytëzon edhe për pushime.

Bukuroshja brune është fotografuar së bashku me Martin Garrix, holandezin 21-vjeçar dhe nga fotot duket qartë se ata janë më shumë se sa miq me njëri-tjetrin.

Dua ka bashkëpunuar me producentin Garrix për hitin e saj të janarit, ‘Scared to be Lonely” ku kanë pasur mundësi të njihen edhe më mirë së bashku.

/ Top Channel


LAJME TE NGJASHME

MË TË LEXUARAT
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.