Faturat e ujit, Ujësjellësi ofron shërbim online
08/11/2011
Faturat e ujit, Ujësjellësi ofron shërbim online
Abonentët e Ujësjellës Kanalizimeve në kryeqytet mund të shohin faturat e ujit edhe përmes internetit.

Specialisti i Drejtorisë së Ujësjellës Kanalizimeve në kryeqytet Erald Zeneli ka prezantuar shërbimin online, me anë të të cilit qytetarët do të shohin sa sasi uji kanë shpenzuar.

Drejtoria e Ujësjellës Kanalizimeve ka hapur një zyrë të re në zonën e Tiranës së Re.Kjo zyrë do t'u mundësojë qytetarëve informacionin e duhur, pagesat e faturave si dhe ankesat për rastet kur pretendohet se është abuzuar me faturat nga punonjësit e ujësjellësit.

Drejtoria e Ujësjellës Kanalizimeve ka premtuar shërbim cilësor për abonentët e rregullt të saj, ndërsa për ata konsumatorë që nuk paguajnë faturat do të penalizohen sipas ligjit.
/ Top Channelcomments powered by Disqus

TË FUNDIT
VLERËSO KËTË LAJM

KRYESORET
LAJME TE NGJASHME


SONDAZH

KQZ deklaron se partitë janë në shkelje të ligjit dhe fushata nis zyrtarisht më 22 maj. Mendoni se partitë duhet të gjobiten dhe jo vetëm të paralajmërohen?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
në top channel »
PUBLICITET
MË TË LEXUARAT
KËMBIMI VALUTOR
  Blihet Shitet
EUR 140 140.6
USD 126 126.8
GBP 190.5 191
CHF 134.5 135
TREGJE DHE BURSA
N/A N/A
N/A
N/A
NASDAQ 4960.54
-56.38
-1.12%
S&P 500 2100.40
-14.09
-0.67%
FTSE 100 6927.58
-58.37
-0.84%
FTSE MIB 22576.35
-640.82
-2.76%
CAC 40 4974.07
-107.90
-2.12%
DAX 11327.68
-292.17
-2.51%
HANG SENG 27755.54
-368.28
-1.31%
Nikkei 225 19531.63
+11.62
+0.06%
S&P/ASX 100 4855.10
-2.00
-0.04%
SHOWBIZ & LIFESTYLE
Të fshehtat (jo dhe aq) e Diellit
Nga Zot në burim i jetës në Tokë

Të qash në kushte luksi
Hoteli japonez ofron dhoma të veçanta për femrat

Garë noti mes… derrkucëve
Aktiviteti i pazakonshëm në provincën Hunan të Kinës

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin
Aktorja 26-vjeçare flet për ’OK’

Një pacient i pazakontë në spitalin australian
Koala kureshtare, në hollin e emergjencave

Mrekullia e pemës që frymëzoi “Avatar”
Regjisori James Cameron u frymëzua nga kjo pemë për të krijuar filmin fantastik.

Maskoti e tepron me alkoolin
“Super Leo” i Austrisë së Vjenës feston ditëlindjen

Top Channel 2001-2015
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.