MË TË LEXUARAT
TREGJE DHE BURSA
S&P 500 2502.22
+1.62
+0.06%
FTSE 100 7310.64
+46.74
+0.64%
NASDAQ 6426.922
+4.229
+0.066%
FTSE MIB Index 22530.83
+39.10
+0.17%
CAC 40 5281.29
+14.00
+0.27%
DAX 12592.35
-7.68
-0.06%
HANG SENG 27880.53
-229.80
-0.82%
Nikkei 225 20296.45
-51.03
-0.25%
S&P/ASX 100 4699.10
+23.30
+0.50%

Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.