“Zarfi i zi për Luizin”, çfarë do të ndodh sot brenda shtëpisë së BB VIP? – Shqipëria Live
22/03/2023 09:11

Ndodhitë më të fundit nga Big Brother VIP. Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Artjoni mbetet si “pemë”, Gisela ia plas Livias! – Ep.188 Përputhen 29/05/2023
30/05 09:17
Top News – Ultimatumi i NATO / Dhuna të ndalet menjëherë, ose do veprojmë
30/05 09:17
Edicioni Informativ, 29 Maj 2023, Ora 19:30
30/05 09:17
Portokalli, 28 Maj 2023 Kamarieri (Noizy dhe Stresi tek Braçja)
29/05 09:18
“1 Herë Mat”/Tronditëse: Gruaja zbulon tradhtinë e burrit me shoqen e ngushtë – E Diell
29/05 09:18
Pas memeve që qarkulluan në rrjet, Nita përballet për herë të parë me Bledin dhe Ronaldon! -E Diell
29/05 09:18
Raporti me Kiarën dhe Luizin, përplasja me Zhaklinën! Efi përlotet nga letra e vëllait–S’e Luan Topi
28/05 09:27
Edicioni Informativ, 27 Maj 2023, Ora 15:00
28/05 09:26
Kush e vrau Çerçiz Topullin ? Malazezët, grekët, shqiptarët… – Gjurmë Shqiptare
28/05 09:26
Top News-‘Shpërthen’ veriu, Vuçiç ‘nis’ ushtrinë/Helikopterë të KFOR dhe policia e Kosovës në Zveçan
27/05 09:19
Përplasje e fortë mes Livias & Giselës; çfarë patën vajzat mes tyre? -Ep.187 Përputhen 26/05/2023
27/05 09:18
Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
27/05 09:18
Livia jashtë studios ulëret & qan me të madhe, ç’ ndodhi sot? -Ep.186 Përputhen 25/05/2023
26/05 09:16
Promo | Këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” me Almeda Abazi, Efi Dhedhes dhe Soni Malaj
26/05 09:16
Sara Hoxha i heq vizën Luiz Ejllit, data e Big Brother Vip 3/ Wake Up
26/05 09:15
Situatë e fortë: Saliu nxjerr foton në shtrat me Livian -Ep.185 Përputhen 24/05/2023
25/05 09:22
Edicioni Informativ, 24 Maj 2023, Ora 19:30
25/05 09:22
Dea Mishel: Pas daljes nga BBV, meshkujt nuk më shkruajnë më/ Wake Up
25/05 09:22
Incident në studio: Klodiana Shala nxjerr jashtë konkurrentin -Ep.184 Përputhen 23/05/2023
24/05 09:17
Edicioni Informativ, 23 Maj 2023, Ora 15:00
24/05 09:16