Wake Up/ Erion Braçe: FSHF drejtohet si institucion privat kundër ligjeve dhe rregullave të UEFA-s
25/11/2021 11:21

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Sonila Meço i përgjigjet Balina Bodinakut: Ne nuk i bëmë gjyqin askujt
07/12 11:46
Wake Up/ Sonila Meço: Kam një jetë në ekran por për BBV kam marrë pafund mesazhe
07/12 11:45
Wake Up/ Malda: Në vitin 2020 kam vuajtur nga ankthi, shkova te psikologu…
07/12 11:19
Wake Up/ Profesioni si dizanjere apo arsye të tjera, çfarë e ka mbajtur atë larg muzikës?
07/12 11:17
Wake Up/ Në Elbasan do të ndërtohet Automotoparku i parë shqiptar
07/12 11:03
Wake Up/ Malda Susuri zgjohet nga “koma” pas 10 vitesh, organizon koncertin në PrishtinëpZQ6MHrTjDY
07/12 10:51
Wake Up/ Sonila Meço rrëfen për herë të parë eksperiencën si opinioniste në BBV
07/12 10:33
Wake Up/ Formula në Shqipëri?!.. E “konfirmon” edhe Jean Todt
07/12 10:23
Wake Up/ Mjekja: Ja pse nuk duhet t’i mbyllni plotësisht dyert dhe dritaret në dimër
07/12 10:05
Wake Up/ Mjekja Ibranji: Rrezik nga dezinfektantët, aromatizuesit apo produktet kozmetike
07/12 09:56
Wake Up/ Mjediset e mbyllura në dimër rrezik për alergjitë. Mbani një dritare hapur dhe në dimër
07/12 09:51
Wake Up/ Vlorë: Kapiteneria bllokon qarkullimin në det për 6 ditë
07/12 09:39
Wake Up/ Durrës: Rreshjet, disa lagje të Durrësit nën ujë. Probleme dhe me energjinë elektrike
07/12 09:37
Wake Up/ 7 fshatra të bllokuar për shkak të bllokimit të rrugës në Ungrej të Lezhës
07/12 09:36
Wake Up/ Shkodër: Probleme në akse rrugore nga rreshjet e dëborës. Përmbytje në kufi me Malin e Zi
07/12 09:35
Wake Up/ Lezhë: Përmbytje dhe ndërpreje të energjisë elektrike
07/12 09:35
Wake Up/ Cikloni që po vjen nga Greqia a do të sjellë stuhi dhe në Shqipëri në ditët në vazhdim
07/12 09:14
Wake Up/ Ndalen reshjet por ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
07/12 07:56
Wake Up/ “Ishalla del ndonjëra dhe të merr burrin”, ja çfarë i thanë Xhoi Jakajt për Beatrixën
06/12 11:47
Wake Up/ Oriola Marashit i paska shkuar ftesa për Big Brother VIP. E zbulon e ëma arsyen e refuzimit
06/12 11:45