Vajzat veshin kostumet e tyre – Big Brother Albania Vip
28/11/2021 22:05

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Donaldi dhe Beatrix trembin Monikën – Big Brother Albania Vip
20/01 23:09
Monika kërcënon Donaldin – Big Brother Albania Vip
20/01 23:08
“Të mos shpëtosh vëllain” Iliri flet me banorët – Big Brother Albania Vip
20/01 23:07
Arbri: “Jam i lumtur me Ilirin” – Big Brother Albania Vip
20/01 23:06
Donaldi nuk e lë rehat Monikën në dush – Big Brother Albania Vip
20/01 23:05
Donaldi lyen me miell Monikën në dush – Big Brother Albania Vip
20/01 23:04
Donaldi tenton të trembë Egzonën – Big Brother Albania Vip
20/01 22:37
Donaldi dhe Beatrix kanë një plan kundër Monikës – Big Brother Albania Vip
20/01 22:36
Banorët nxitojnë të ngjiten për provën e javës – Big Brother Albania Vip
20/01 22:36
Beatrix ndihet në siklet për eleminimin – Big Brother Albania Vip
20/01 20:52
“Dua të shpreh çfarë ndjej” Beatrix përlotet – Big Brother Albania Vip
20/01 20:51
“Dua Ilirin tim” Arjola ngacmon Ilirin – Big Brother Albania Vip
20/01 20:36
Donaldi dhe Beatrix gatuajnë të ngjitur – Big Brother Albania Vip
20/01 20:36
“Të shikoj tendecioze” Iliri i drejtohet Arjolës – Big Brother Albania Vip
20/01 20:09
Gingu bie, banorët nisin provën të ngjitur – Big Brother Albania Vip
20/01 20:08
Banorët përgatiten për provën e javës – Big Brother Albania Vip
20/01 20:06
Banorët lexojnë provën e javës – Big Brother Albania Vip
20/01 20:05
Donaldi dhe Beatrix gatuajnë së bashku – Big Brother Albania Vip
20/01 20:04
Banorët marrin dhurata të personalizuara – Big Brother Albania Vip
20/01 19:25
Iliri: “Do doja të isha në nominim me Monikën” – Big Brother Albania Vip
20/01 19:24