Vajzat nisin vallen në shtëpi – Big Brother Albania Vip
25/11/2021 23:43

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Einxhel, Pajtimi dhe Arbri hamendësojnë nominimet – Big Brother Albania Vip
07/12 10:41
“Të fortë janë”/Einxhel,Arbri dhe Pajtimi bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:37
“Ma shpifën”/Banorët bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:35
“Ajo kur dëgjon emrin e vet eksitohet”/Për kë flet Einxhel? – Big Brother Albania Vip
07/12 10:03
“Ta fusin pas krahëve”/Sabiani dhe Antonela bisedojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 10:03
“Ti je si ato që rrinë te shtylla”/Arberi flet i ofenduar – Big Brother Albania Vip
07/12 10:02
“Ajo ta ngul në fund”/Për kë flet Pajtimi? – Big Brother Albania Vip
07/12 10:02
Beatrix shprehet e zhgënjyer nga Ariola – Big Brother Albania Vip
07/12 10:00
Donaldi bën një ‘analizë’ për banorët – Big Brother Albania Vip
07/12 09:54
Banorët flasin për Claudion – Big Brother Albania Vip
07/12 09:53
Valoni ka bërë këngë për ty/Meridiani ‘provokon’ Einxhelin – Big Brother Albania Vip
07/12 09:49
“Pajtimi ngeci me mua”/Sara diskuton me banorët – Big Brother Albania Vip
07/12 09:48
Banorët luajnë me shigjeta në oborr – Big Brother Albania Vip
07/12 09:48
“Po më bën të shpërthej”/Sara dhe Pajtimi diskutojnë – Big Brother Albania Vip
07/12 09:47
Sara dhe Pajtimi zihen/Pajtimi xheloz? – Big Brother Albania Vip
07/12 09:47
Big Mama ngacmon Einxhel – Big Brother Albania Vip
06/12 22:54
“Isha në siklet” Antonela u tregon vajzave për Claudion – Big Brother Albania Vip
06/12 22:53
“Më lini ta shijoj” Beatrix u drejtohet banorëve – Big Brother Albania Vip
06/12 22:53
“Mos u komplekso” Claudio i drejtohet Antonelës – Big Brother Albania Vip
06/12 22:52
“Je tipi im” Claudio ngacmon Antonelën – Big Brother Albania Vip
06/12 22:12