“Ti për lojë nxore tradhëtinë/Einxhel flet për Ilirin – Big Brother Albania Vip
08/12/2021 12:14

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Iliri për Arjolën: “Në shumë diskutime është pro Monikës” – Big Brother Albania Vip
25/01 17:07
Monika kërcen mbi karrige këngën e saj – Big Brother Albania Vip
25/01 17:07
Iliri për Monikën: “Nuk është speciale” – Big Brother Albania Vip
25/01 17:06
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022
25/01 17:01
“Atë të Dubait…” Iliri flet me Arbrin për sekretet – Big Brother Albania Vip
25/01 16:24
“Iliri ka piercing” Arjola flet me Monikën – Big Brother Albania Vip
25/01 16:24
“Mos i paragjykoni sekretet” Monika flet me Arjolën – Big Brother Albania Vip
25/01 16:23
Banorët bejnë matjet e trupit – Big Brother Albania Vip
25/01 16:23
“Po sulmojnë me sekretin e tyre” Egzona flet me Donaldin – Big Brother Albania Vip
25/01 16:23
Banorët vazhdojnë me misterine sekreteve – Big Brother Albania Vip
25/01 16:22
“Mes Beniadës dhe Donaldit kush del?” Iliri provokon Arbrin – Big Brother Albania Vip
25/01 16:22
“Sot ishte zhytyr në zymtësinë e saj” Iliri flet për Monikën – Big Brother Albania Vip
25/01 16:22
“Mos është Donaldi” Einxhel hamendëson për sekretet – Big Brother Albania Vip
25/01 16:21
“Sot do jetë e bukur” Iliri flet me Tanin për eleminimin – Big Brother Albania Vip
25/01 16:21
Banorët aludojnë për sekretet – Big Brother Albania Vip
25/01 15:47
Iliri bën shaka me Beniadën – Big Brother Albania Vip
25/01 15:42
Beniada flet me veten – Big Brother Albania Vip
25/01 15:41
Donaldi tregon për historinë e parë të dashurisë – Big Brother Albania Vip
25/01 15:40
Egzona gjen sekretin e Monikës – Big Brother Albania Vip
25/01 15:39
“Ta kam gjetur” Arjola i drejtohet Tanit – Big Brother Albania Vip
25/01 15:37